English Preparation Centre

Лицензия UAPC0121

Ярославов Вал, 13/2-б
  Золотые Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Спасибо!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

callback-phone-icon

Обратный звонок

 • Имя и фамилия
 • Телефон

Даю согласие на обработку моих персональных даных с целью определения уровня английского языка и предоставления других образовательных услуг

confirm

Спасибо!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

Оксана Билецкая

Оксана Билецкая


Teacher: General & Business English
Cambridge English: YLE

Образование

 • Kyiv National Linguistic University (BA in English Philology)

Сертификаты и награды

 • CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)

Статьи, которые написала Оксана Билецкая

Отзывы

 1. Алексей says: 6.06.2019

  В изучении английского важно, как собственное желание, так и умение преподавателя научить. Мне очень повезло что этот курс вела Оксана. Она умеет объяснить даже сложные темы легко. На ее занятия всегда хотелось приходить потому что они не только полезные, но и очень интересные.

 2. Ольга says: 3.06.2019

  Оксана мій третій вчитель у цій школі і маю сказати вона найкраща! Заняття в її групі приносять лише позитивні емоції та задоволення! Окрім того, Оксана надзвичайно доступно та зрозуміло викладає матеріал і до кожного з легкістю знаходить підхід)) Я в захваті від неї! Сподіваюся ще потрапити до групи, в якій Оксана буде викладачем!

 3. Таня says: 19.02.2019

  Це справді викладач з яким хочеться вчитись і розвиватись. Усі заняття досить продуктивні та цікаві, для кращого засвоєння матеріалу Ксенія завжди надсилає додаткові матеріали. Вдячна за наш цікавий курс і завжди приємну атмосферу в групі. Із впевненістю рекомендую!

 4. Віталій says: 15.02.2019

  Як і більшість людей, я не дуже полюбляю навчання. Все почалося з першого класу школи і закінчилось на п’ятому курсі університету. Але після курсу англійської с Оксаною, я зрозумів в чому була проблема. В школі я не полюбляв хімію, але якби моїм викладачем був такий як Ксенія, то до цього б часу я вже б отримав Нобелівську премію з хімії.
  Тепле відношення, зрозумілий весь матеріал. Завджи посмішка і увага до кожного. Жодного разу не ставила в куток))) Дуже хотів продовжувати навчання на наступному рівні, але певні обставини не дозволили цього.
  Дуже радий, що в мене був такий викладач. Рекомендую всім, як профі у своєму ділі і як дуже кльову людину)

 5. Евген says: 15.02.2019

  Дуже радий що потрапив на курс до викладача Оксани Білецької. Ніколи не думав що в групі можливо так цікаво і продуктивно займатися. Ксенія не тільки захоплююче і зрозуміло викладає на уроці, але ще задає дуже корисні домашні завдання з використанням додаткових матеріалів. Багато розмовної практики на різні теми до уроку, під час і після. Я дуже задоволений і має намір продовжувати заняття з Ксенією наступному рівні. Highly recommend!

 6. Дарина says: 21.01.2019

  Оксана замечательный преподаватель! Новый материал подавался в доступной форме, уроки проходили в дружественной атмосфере.Оксана старалась найти индивидуальный подход к каждому ученику и была заинтересована в наших результатах. Отличный педагог и хороший человек.
  Огромная благодарность Оксане за полученные знания!

 7. Віталій says: 20.01.2019

  Щиро дякую команді Першого кембриджського освітнього центру!
  Для мене було справжнім задоволенням навчатися у вас.
  І безумовно найвища із моїх похвал викладачу Оксані Білецькій. Її професіоналізм і відношення до справи не залишили байдужим жодного студента нашої групи. Завдяки її стилю викладання та доступному поясненню, кожна тема здавалася досить простою і зрозумілою, матеріал засвоювався на відмінно. А атмосфера яку вона підтримувала у групі сприяла тому, що навіть після складного та напруженого робочого дня, хотілося поспішати на її заняття!

 8. Tiphaine says: 20.01.2019

  Спасибо Вам огромное за ваши уроки, за ваш профессионализм и за ваше хорошее настроение!

 9. Андрей says: 19.01.2019

  Был очень рад попасть в группу Оксаны. Умеет заинтересовать учеников в изучении английского. Все занятия пролетали незаметно, на каждом уроке было интересно. Атмосфера на занятиях очень позитивная и дружеская. Хочется поблагодарить Оксану за ее старания и приобретенные знания!

 10. Марина says: 18.01.2019

  Оксана-чудовий викладач. На кожному занятті відчувався особистий підхід до кожного учня. Ми завжди отримували відповіді на всі запитання, в групі панувала дружня атмосфера і відчувалось бажання Оксани максимально зацікавити нас у вивченні мови. На фінальному тестуванні було навіть сумно, що курс закінчився. Дуже вдячна школі, та особисто Оксані Білецькій за знання і навички, що я отримала протягом курсу!

 11. Отрешко Наталья says: 31.10.2018

  Большое спасибо вашим курсам за работу с учениками. Благодаря таким замечательным педагогам получаются хорошие результаты.

Оставить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *