English Preparation Centre

Лицензия UAPC0121

Ярославов Вал, 13/2-б
  Золотые Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Спасибо!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

callback-phone-icon

Обратный звонок

 • Имя и фамилия
 • Телефон

Даю согласие на обработку моих персональных даных с целью определения уровня английского языка и предоставления других образовательных услуг

confirm

Спасибо!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

 1. Главная
 2. Преподаватели
 3. Оксана Билецкая
Оксана Билецкая

Оксана Билецкая


Teacher: General & Business English
Cambridge English: YLE

Образование

 • Kyiv National Linguistic University (BA in English Philology)

Сертификаты и награды

 • CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)

Статьи, которые написала Оксана Билецкая

Отзывы

 1. Таня says: 19.02.2019

  Це справді викладач з яким хочеться вчитись і розвиватись. Усі заняття досить продуктивні та цікаві, для кращого засвоєння матеріалу Ксенія завжди надсилає додаткові матеріали. Вдячна за наш цікавий курс і завжди приємну атмосферу в групі. Із впевненістю рекомендую!

 2. Віталій says: 15.02.2019

  Як і більшість людей, я не дуже полюбляю навчання. Все почалося з першого класу школи і закінчилось на п’ятому курсі університету. Але після курсу англійської с Оксаною, я зрозумів в чому була проблема. В школі я не полюбляв хімію, але якби моїм викладачем був такий як Ксенія, то до цього б часу я вже б отримав Нобелівську премію з хімії.
  Тепле відношення, зрозумілий весь матеріал. Завджи посмішка і увага до кожного. Жодного разу не ставила в куток))) Дуже хотів продовжувати навчання на наступному рівні, але певні обставини не дозволили цього.
  Дуже радий, що в мене був такий викладач. Рекомендую всім, як профі у своєму ділі і як дуже кльову людину)

 3. Евген says: 15.02.2019

  Дуже радий що потрапив на курс до викладача Оксани Білецької. Ніколи не думав що в групі можливо так цікаво і продуктивно займатися. Ксенія не тільки захоплююче і зрозуміло викладає на уроці, але ще задає дуже корисні домашні завдання з використанням додаткових матеріалів. Багато розмовної практики на різні теми до уроку, під час і після. Я дуже задоволений і має намір продовжувати заняття з Ксенією наступному рівні. Highly recommend!

 4. Дарина says: 21.01.2019

  Оксана замечательный преподаватель! Новый материал подавался в доступной форме, уроки проходили в дружественной атмосфере.Оксана старалась найти индивидуальный подход к каждому ученику и была заинтересована в наших результатах. Отличный педагог и хороший человек.
  Огромная благодарность Оксане за полученные знания!

 5. Віталій says: 20.01.2019

  Щиро дякую команді Першого кембриджського освітнього центру!
  Для мене було справжнім задоволенням навчатися у вас.
  І безумовно найвища із моїх похвал викладачу Оксані Білецькій. Її професіоналізм і відношення до справи не залишили байдужим жодного студента нашої групи. Завдяки її стилю викладання та доступному поясненню, кожна тема здавалася досить простою і зрозумілою, матеріал засвоювався на відмінно. А атмосфера яку вона підтримувала у групі сприяла тому, що навіть після складного та напруженого робочого дня, хотілося поспішати на її заняття!

 6. Tiphaine says: 20.01.2019

  Спасибо Вам огромное за ваши уроки, за ваш профессионализм и за ваше хорошее настроение!

 7. Андрей says: 19.01.2019

  Был очень рад попасть в группу Оксаны. Умеет заинтересовать учеников в изучении английского. Все занятия пролетали незаметно, на каждом уроке было интересно. Атмосфера на занятиях очень позитивная и дружеская. Хочется поблагодарить Оксану за ее старания и приобретенные знания!

 8. Марина says: 18.01.2019

  Оксана-чудовий викладач. На кожному занятті відчувався особистий підхід до кожного учня. Ми завжди отримували відповіді на всі запитання, в групі панувала дружня атмосфера і відчувалось бажання Оксани максимально зацікавити нас у вивченні мови. На фінальному тестуванні було навіть сумно, що курс закінчився. Дуже вдячна школі, та особисто Оксані Білецькій за знання і навички, що я отримала протягом курсу!

 9. Отрешко Наталья says: 31.10.2018

  Большое спасибо вашим курсам за работу с учениками. Благодаря таким замечательным педагогам получаются хорошие результаты.

Оставить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *