English Preparation Centre

Лицензия UAPC0121

Ярославов Вал, 13/2-б
  Золотые Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Спасибо!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

callback-phone-icon

Обратный звонок

 • Имя и фамилия
 • Телефон

Даю согласие на обработку моих персональных даных с целью определения уровня английского языка и предоставления других образовательных услуг

confirm

Спасибо!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

Елена Кошовская

Елена Кошовская


Teacher: General & Business English, IELTS
Cambridge English: FCE

Образование

 • Донецкий национальный университет (Экономика и Право, диплом с отличием)
 • Донецкий национальный университет (Бакалавр перевода: английский язык)
 • Национальный педагогический университет имени М.П. Драгоманова (Магистр филологии: английский язык)

Сертификаты и награды

 • CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults),
 • Delta (Diploma in English Language Teaching to Adults, modules 1 and 2)
 • International Professional Teacher Education Programme at Hame University of Applied Science (Finland)

Отзывы

 1. Надія says: 31.08.2019

  Всім привіт! Закінчила курс В1.1, викладачем на якому була Олена, яка дуже кваліфікований спеціаліст. Навчання проходило дуже цікаво, зрозуміло, матеріал подавався легко і тому швидко сприймався. Під час навчання тренували розмовні навички в ігровій формі і це було дуже захопливо. Дуже дякую Олені за заняття на курсі і надіюсь зустрітись на наступних рівнях!!!!))))

 2. Анастасія says: 14.06.2019

  Закінчила курс B 2.1. з Оленою. У мене залишилися лише позитивні й теплі враження як від курсу, так і від викладача. Олена завжди була привітна до нас, відповідала на наші запитання, пояснювала матеріал в цікавій та доступній формі. Буду сумувати 🙂

 3. Іван says: 14.06.2019

  Усім привіт 🙂

  Я пройшов курс B1, який викладала пані Олена. І в мене залишились лише позитивні враження. За увесь час мені жодного разу не було нудно чи нецікаво — нашій вчительці завжди чудово вдавалось підтримувати інтерес і увагу групи, а крім того, дуже якісно і дохідливо пояснювати навіть важкий матеріал.

  Щиро дякую пані Олені за її працю і за те, що я тепер маю натхнення продовжувати вивчати англійську мову!

 4. Наталія says: 19.04.2019

  Займалась з Оленою на курсі підготовки до FCE. Чудовий кваліфікований викладач зі знанням справи та чудовою вимовою. Вміє доступно пояснити, знайти підхід до студентів. Пройшовши курс я успішно склала FCE. Тому повністю всім задоволена. Дуже Вам дякую, Олено!

 5. Любов says: 4.02.2019

  Закінчила курс підготовки до FCE. Курс був корисним у ключі підготовки до екзамену. Багато необхідного матеріалу для підготовки до Fce. Вдалося значно поліпшити розмову мову. Викладачу дуже вдячна за атмосферу на уроках. Було легко та пізнавально. Кожен урок був наповнений, та до того ж дарував гарний настрій!

 6. Яков Киреев says: 4.02.2019

  Окончил курс FCE Preparation на уровень B2, где получил достаточно навыков для прохождения сертификации на высокий балл, местами подняв свои знания даже на более высокий, чем в среднем подготавливают к сертификации, по заверениям центра Grade, уровень. Я остался крайне доволен результатом, курсом, и что самое главное — преподавателем. Хотелось бы усложнить немного курс, повысив планку до Grade A(уровень С1), а так в целом каких-либо замечаний не имею, всё преподавалось очень интересно и качественно, а также было просто приятно общаться с людьми, которым действительно нравится изучать иностранные языки. В общем и целом, курс и преподавателя рекомендую!

 7. Вікторія Романенко says: 16.02.2018

  Щойно закінчила курс Бізнес. Дякую Олені за заняття. Я одержала те чого чекала від курсу. Поповнення словникового запасу, бізнес-лексики, тренування розмовник навичок, а головне, цінні поради щодо ділової етики, які будуть корисними не лише у спілкуванні з іноземними партнерами. Рекомендую як кус, так і викладача.

Оставить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *