Наталья Цимбал

Education

Kremenets Teacher Training Institute (MA in English Philology)

Certificates and Awards

TKT (Teacher Knowledge Test, all modules)

Отзывы

 1. Анонимно says:

  Курс был очень интересным и полезным. Очень умный и строгий преподаватель. Очень внимательно относится к каждому студенту. Я начинала обучение с нуля, получила очень много материала, благодаря мастерству преподавателя я хорошо написала тест. Обязательно посоветую своим друзьям и знакомым. Спасибо вам огромное.
  Beginner

 2. Peter Krasnorutskiy says:

  Very good courses and great teacher. I’m impressed and satisfied completely. Great job. Thanks!
  Intermediate

 3. Александр says:

  Наталья Вам спасибо отдельно, мне понравилась Ваша стратегия и подачи различного материала. Отлично держите свою позицию, объяснения правил, слов, все всегда на Английском! Дисциплина! Сложно, но очень круто!!!)))))

 4. Шпилька Ольга says:

  Хочу поблагодарить преподавателя за работу, Денису очень нравится заниматься у вас на курсах и за все это время Денис ни разу не выразил желания прогулять занятие, что является для меня индикатором того, что ему действительно интересно.
  С сентября Денис хотел бы продолжить обучение у вас, поэтому с нетерпением ждём вашего расписания на осень-зиму.

 5. Оксана Ромашова says:

  Хочу висловити свою щиру подяку Наталі Цимбал, яка була викладачем курсу «В1 Teens+ЗНО» у навчальний період вересень’16 — квітень’17 і в її особі Grade Education! Я надзвичайно рада, що моїй доньці пощастило вчити англійську мову на своїх перших мовних курсах саме з Наталею. Просто диву даюся, як майстерно і тонко Наталя зуміла прищепити справжній інтерес до вивчення мови, як зацікавила і знайшла потрібні слова, аби дівчинка-підліток з таким натхненням поринула у світ English:)) Протягом короткого часу Наталя створила з десяти малознайомих підлітків різного віку, різних характерів і всього-всього різного дружну молодіжну групу, у якій було комфортно всім дітям не тільки вчитися, але і просто спілкуватися! Донька з нетерпінням чекає початку навчального року, щоб продовжити вивчення англійської мови разом зі своєю групою, Наталею і Grade на наступному рівні!
  Ще окремо хочу відзначити чітку і ідеально узлагоджену роботу адміністративної частини. Завжди приємно спілкуватися з дівчатами! Дякую і так тримати!

  З найкращими побажаннями, Оксана Ромашова.

 6. Ольга Калько says:

  Велика подяка, викладачу Наталії Цимбал, а також всьому Вашому освітньому центру. Ви найкращі!!!!

Оставить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован.

Подписка на рассылку