English Preparation Centre

Лицензия UAPC0121

Ярославов Вал, 13/2-б
  Золотые Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Спасибо!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

callback-phone-icon

Обратный звонок

  • Имя и фамилия
  • Телефон

Даю согласие на обработку моих персональных даных с целью определения уровня английского языка и предоставления других образовательных услуг

confirm

Спасибо!

Наш менеджер свяжется с вами в ближайшее время.

Татьяна Емельянова

Татьяна Емельянова


Teacher: General & Business English

Образование

  • Киевский национальный лингвистический университет (Магистр филологии: преподаватель английского и немецкого языков)

Сертификаты и награды

  • CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)

Статьи, которые написала Татьяна Емельянова

Отзывы

  1. Любов says: 20.02.2019

    Дуже чудовий викладач Тетяна Ємельянова! She is a great and wonderful teacher! Побільше б таких! Навчалася в групі рівня В1.2.+. Заради такого викладача і навчання під керівництвом її, пройшла повний курс даного рівня і продовжила навчання на рівні В2.1. Мотивує до навчання, орієнтується на результат, постійно говорить англійською і змушує студентів теж говорити англійською, ніякої російської чи української мови. Це перші курси, де все ідеально для навчання. Максимальна увага до кожного (!) із студентів і їх прогресу в навчанні. Сумлінно виконує свою роботу (перевіряє всі письмові завдання (ессе,листи тощо)). Якщо чогось не зрозуміло, то приділить додатковий час особисто кожному студенту. Дуже вдячна Тетяні за сумлінну роботу, терплячість і мотивацію до вивчення англійської мови. Завдяки такому викладачу маю програс: постійно використовую англійську в роботі із іноземцями, перекладацькій діяльності, вже не має страху, що скажу щось не те чи неправильно. Суттєво покращився словниковий запас, граматика, вживання відповідних часів.Дуже вдячна First Cambridge Center за такого викладача, студентоорієнтований підхід до навчання та роботу менеджерів та інших викладачів, котрі інколи заміняли заняття! Рекомендую!

  2. Ирина says: 18.01.2019

    Хотела бы поблагодарить учителя, Татьяну,за супер интересный курс английского В2:1.Занятия с преподавателем были всегда увлекательные и веселые ( много игровых упражнений для закрепления материала). Татьяна всегда (по нашей просьбе) давала дополнительные упражнения из других учебников. Спасибо, Татьяна, за этот курс!

Оставить отзыв

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *