3 відео, які навчать спілкуватися англійською на рівні Advanced

A99A7202

Подолати мовний бар’єр і почати розмовляти англійською — це основне досягнення студентів. Тому що писати й слухати набагато легше. А ось згрупувати в голові всі потрібні знання та правила, згадати виключення, домогтися при цьому гарного вимови та не виглядати, як робот, це завдання ще те! Тому мову треба вчити комплексно, захоплюючи правила, що стосуються всіх лінгвістичних аспектів. І дійсно, кістяком, на якому тримається англійська, є граматика.

Сьогодні говоримо про відео, які допоможуть прокачати ваш рівень знання мови. До речі, зараз відкритий набір на зимовий семестр. Залишайте заявку на сайті — і приготуйтеся вже в січні підтягнути свою англійську до нового рівня.

WRITING – Advanced English Transitions: thereby, thereof, hereby, therein, wherein, whereby …

https://www.youtube.com/watch?v=vWQk67meYUA&t=17s

Щоб добре писати та говорити, варто використовувати перехідні слова. Таким чином ви створюєте кращий потік від однієї частини речення до іншого, додаючи при цьому відчуття, що володієте мовою на високому рівні.

У цьому уроці ви розглянете такі перехідні слова: “thereby”, “thereof”, “hereby”, “therein”, “wherein”, “whereby”. Та навчитеся правильно використовувати їх у мові, аби зробити її чистішою й організованішою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 потужні виступи TED Talks для тих, хто втрачає мотивацію до навчання

Advance your English with 7 INTENSIFIERS

https://www.youtube.com/watch?v=Mtm6XRkcd6k

Хочете звучати більш впевнено англійською? Тоді варто дивитися цей урок. Ви вивчите підсилювальні англійські вирази, які можете використовувати під час розмови або письма, в соціальних, академічних та ділових ситуаціях.

Підсилювачі додають пристрасті та глибини вашій англійській. Коли вивчите їх, також помітите, як часто вони використовуються. Також рекомендуємо практикуватися та використовувати кілька фраз кожен день.

Advanced English Grammar: Participles

https://www.youtube.com/watch?v=eWvkSp16VFY

Правильне використання дієприкметників значно поліпшить якість вашої англійської. Якщо ви вивчаєте англійську для університету, IELTS, TOEFL або для кар’єри, цей урок вам дуже знадобиться!

Ви навчитеся аналізувати дієприкметники, щоб розпізнавати їх у реченні та вміти без жодних проблем скласти власні конструкції.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про англійські ідіоми, які допоможуть оживити спілкування з колегами.