4 відео, що допоможуть краще розуміти англійський сленг

Уличный английский сленг

Як часто ви тягнетеся за словником під час перегляду британського серіалу? А як часто не знаходите там переклад тих слів, що вас зацікавили? Часом “класичної” англійської з підручників і курсів не вистачає для повноцінного розуміння мови, особливо якщо це стосується спілкування з носіями, читання статей і блогів, перегляду англомовного YouTube. Зверніть увагу на нашу добірку корисних відео про англійський сленг.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: 5 відео, які покращать вашу англійську вимову

  • 13 веселих англійських слів-каламбурів

Слова-каламбури — це сленгові терміни, сформовані з двох слів для того, щоб деталізувати поняття.  У цьому відео ви дізнаєтеся 13 слів, якими активно користуються носії мови. Деякі з них настільки поширені, що вже увійшли до офіційних словників. Тож якщо ви хочете говорити живою мовою і повноцінно сприймати англомовні фільми та відеоблоги, варто знати значення та приклади вживання таких слів. Приміром, brunch — “breakfast” + “lunch”, поєднання “сніданку” та “обіду” ,  їжа, яка поєднує в собі як сніданки, так і обідні страви.  Серед популярних каламбурів, розглянутих у відео, — hangry, skort, shart, ginormous, spork, sexting та багато іншого. Ймовірно, після перегляду у вас навіть з’являться ідеї власних слів.

  • Британський вуличний сленг

З відео ви дізнаєтеся більше про британський вуличний сленг, познайомитесь із неформальною лексикою, яку використовує молодь. Ці слова та вирази можна почути в громадському транспорті Лондона, в улюблених фільмах і серіалах. До того ж, знання специфічного британського сленгу допоможе дізнатися більше про культуру країни та полегшить неформальне спілкування. Щоправда, від них краще утриматися в діловому мовленні і тим паче в офіційному листуванні. Тож якщо вам цікаво знати, що означають такі слова як pattymouth, sket, blud, wagan – не пропустіть цей відео-урок.

  • Англійський сленг: як говорити наче справжній лондонець

Лондонський акцент легко впізнати, та чи легко навчитися говорити, як справжній мешканець столиці Великобританії? З цього відео ви дізнаєтесь про головні особливості “лондонської англійської” – її специфічну вимову, граматику й лексику. Варто запастися ручкою і блокнотом та занотувати найпоширеніші сталі вирази – під час подорожі до Лондона вони вам знадобляться. Ясна річ, це не літературна мова, однак знайомство з цією гілкою британського сленгу буде корисним для тих, хто хоче вільно спілкуватися та розуміти співбесідників у Лондоні. До речі, у відео також є порівняння сленгових виразів із їхніми більш формальними відповідниками.

  • Англійський сленг: 15 трендових слів, що стосуються краси та моди

Модні тенденції постійно змінюються. Англомовний YouTube рясніє модниками і модницями, що натхненно розповідають про останні тренди в одязі, зачісках, макіяжі. Тож якщо ви уважно стежите за світовими подіумами і регулярно читаєте чи переглядаєте англомовні фешн-блоги —  зверніть увагу і на це відео. Воно присвячене фешн-сленгу, новим словам, які з’явилися в індустрії моди останнім часом — як-от макіяж smoky eye, волосся ombré чи balayage.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 7 сайтів для вивчення англійської мови за допомогою пісень.