4 потужні виступи TED Talks для тих, хто втрачає мотивацію до навчання

мотивация для учебы

Коли ви тільки починаєте займатися будь-якою справою, ви відчуваєте, що переповнені цікавістю, ентузіазмом і силами займатися. Це ж стосується вивчення англійської мови. Але навіть попри успіхи в навчанні, з часом можете втратити іскорку та більше ніколи не взятися за справу.

Знайома ситуація? Так ви починали вчити мову і зовсім скоро відкладали на завтра, а потім так і не повернулися до своїх записів, зошитів, книг, серіалів англійською? Як же не закинути важливу справу, мотивувати себе, бути креативними? Відповіді на всі ці запитання ви знайдете в найкращих виступах TED Talks.

4 reasons to learn a new language | John McWhorter

https://www.youtube.com/watch?v=VQRjouwKDlU

Англійська швидко стає універсальною мовою у світі, а технологія миттєвого перекладу вдосконалюється з кожним роком. Так навіщо ж вивчати іноземну мову? Лінгвіст і професор Колумбійського університету Джон МакВортер розповідає про чотири важливі переваги вивчення іноземної мови.

Why you should define your fears instead of your goals | Tim Ferriss

https://www.youtube.com/watch?v=5J6jAC6XxAI

Дуже часто нам потрібно зробити те, чого ми найбільше боїмося, те, від чого ми найбільше тікаємо. І знаєте що це? Це важкі рішення. Як можна подолати свій страх перед вибором і почати діяти? Тім Феррісс радить чесно поговорити з собою і в деталях описати свої страхи. Так-так, не цілі, а саме страхи.

Це відео допоможе дізнатися, як працює практика опису своїх страхів, як вона допомагає в стресових ситуаціях. Спікер стверджує, що якщо практикувати методику опису страхів, то в підсумку ви зможете чітко розуміти, що ви можете контролювати, а що ні, і залежно від цього приймати зважені мудрі рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 кращих міні-серіалів для вивчення англійської

The surprising habits of original thinkers | Adam Grant

https://www.youtube.com/watch?v=fxbCHn6gE3U

Як до людей приходять геніальні ідеї? Хто такі креативні люди й що ж їх робить креативними? У чому секрет і чи є він взагалі? Психолог Адам Грант вивчає оригінальних людей — тих, хто не тільки генерує ідеї, але і втілює їх у реальність. У цьому відео ви дізнаєтеся про несподівані звички та манери сприйняття креативних і оригінальних людей. У тому числі відсутність страждання від поразок.

«Найкреативніші люди — це ті, які постійно помиляються, тому то вони постійно пробують. Щоб отримати гарну ідею, потрібно перепробувати дуже багато поганих», — говорить Грант.

Want to be more creative? Go for a walk | Marily Oppezzo

https://www.youtube.com/watch?v=j4LSwZ05laQ

Що таке креативність? Це придумати призначення п’ятої ніжки столу? Це запропонувати 451 альтернативний варіант використання гребінця для волосся? Коли ми намагаємося придумати нову ідею, у всіх буває момент, коли відчуваєте, що застрягли та далі руху вперед не буде. Згідно з дослідженням поведінкового аналітика Мерілі Оппеццо краще рішення в такій ситуації — це встати та піти на прогулянку.

Мерілі стверджує, що цього цілком достатньо, щоб пробудити в вас сили та оригінальність. З відео ви зрозумієте, як на головний мозок впливає ходьба і при чому тут креативність.

Сподіваємося, що ці відео надихнуть вас і змотивують продовжувати вчитися. А тих, хто вже відчуває у собі прилив енергії та ентузіазму, запрошуємо на зимові курси англійської для дорослих у 2020 році. Навчання розпочинається вже у січні, тому не баріться й реєструйтеся.