5 британських серіалів для довгих зимових вечорів

5 британських серіалів для цієї зими, щоб розмовляти, як Шерлок

Влітку хочеться гуляти містом, веселитися з рідними та друзями, проводити вечори не вдома, а в зимовий час найчастіше присутній домашньо-диванний настрій. Якщо вам зовсім не хочеться проявляти активність, а, навпаки, хочеться провести час в ліжечку з какао, повірте, навіть це можна зробити з користю для вашої англійської. Не витрачайте час даремно — вмикайте серіали англійською та насолоджуйтеся.

Коли ви при цьому чуєте незнайомі слова, не поспішайте бігти за ручкою і зошитом. Ви почуєте їх кілька разів в контексті та несподівано для себе будете використовувати в розмові. Ну що, поїхали?

The Hour / Час

Цей серіал буде особливо цікавий журналістам або тим, хто стежить за створенням новин, за ЗМІ, за інформаційним простором. «Час» — це британський драматичний телесеріал. Розповідає про життя журналістів, які працюють над створенням щотижневої програми «Час» в прямому ефірі національного каналу BBC. У вас є можливість насолодитися двома сезонами добірної британської англійської.

The IT Crowd / Комп’ютерники

Якщо у вас є якісь стереотипи або уявлення про айтішників, ви всі їх побачите тут. Дуже смішний і трохи своєрідний серіал про робочі будні двох друзів — працівників IT-відділу компанії Reynholm Industries. Хлопці дуже тямущі в тому, що стосується їх роботи, але при цьому поводяться трохи дивно та гальмують по життю. В офісі їх ніхто не помічає до моменту, поки не стається щось критичне. Наприклад, пожежа в кабінеті.

Комічності ситуації додають діалоги з дівчиною, яка обіймає посаду менеджера — вона зовсім нічого не розуміє в роботі. Тому діалоги з колегами виходять, як у прибульців з різних планет.

Mum / Мама

Кетті жила спокійним і щасливим життям, була одружена, мала прекрасного сина і не могла навіть уявити собі, що щось може змінитися. І все змінилося. Після того, як загинув чоловік Кетті довелося заново збирати свою картину світу, вчитися радіти та просто дихати. І здавалося б в цей момент син повинен бути стати панацеєю та заспокоєнням матері.

Але і тут не склалося. Він знайомиться з дівчиною, яка, на думку мами, не підходить йому і, більш того, може зіпсувати йому життя. Як Кетті справляється з усім цим з усмішкою на обличчі? Дивіться, вам сподобається.

Peaky Blinders / Гострі картузи

Неймовірно зворушлива та слізлива стрічка про діяльність кримінального клану Шелбі у 20-і роки ХХ століття. Гострими картузами називали бандитів з Бірмінгема. Є дві версії, чому угруповання одержало таку назву.

Перша, полягає в  тому, що учасники вшивали леза в картузи. Друга, хлопці завжди одягалися в манчестерському стилі, невід’ємним елементом якого був гострий картуз. Вони робили все, що хотіли, вся влада була в їх руках. До того, як в місті з’явився новий начальник поліції Честер Кемпбелл. Ось тут все і почалося…

AND Then There Were None / І не лишилось жодного

Цей британський міні-серіал особливо сподобається всім любителям інтриги, розслідування, таємниці та прекрасно побудованої сюжетної лінії. Адаптація роману Агати Крісті «Десять негренят» тримає в напрузі та змушувати гадати, хто і як помре наступним.

Це загадкова історія про незнайомців, які за дивних обставин були зібрані на одному острові. Їх зустріла прислуга, але господарів в будинку чомусь не виявилося. Коли незнайомці зібралися в одному місці, за одним столом почалося щось аномальне. Спочатку несподівана смерть одного із запрошених, а потім вбивства кожного за таким сценарієм, як у дитячій лічилці про десять солдатиків…

Використовуйте кожну вільну мить і не відкладайте на наступний рік те, що можна зробити сьогодні. Реєструйтеся на зимові курси англійської та готуйтеся до новорічних свят із чистою совістю.