5 відео, які навчать вас впевнено говорити про здоров'я англійською

Как говорить о здоровье на английском

Випадковим співрозмовникам або просто малознайомим людям симптоми ваших хронічних захворювань та способи їх лікування можуть бути не надто цікавими. В певних ситуаціях розповідати про проблеми зі здоров’ям — не найкраща тема для розмови, приміром, у колі колег або під час веселої вечірки. Хіба що ваші співбесідники мають медичну освіту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 англійських слів, переклад яких збиває з пантелику кожного

Однак бувають ситуації, коли мовчати не можна, особливо якщо здоров’я погіршилося раптово і вам чи людині поруч потрібна допомога. Непередбачувані ситуації можуть виникнути під час закордонної подорожі або ж у колі людей, які не володіють вашою рідною мовою. Тому варто запам’ятати корисні фрази, пов’язані з хворобами та лікуванням, аби завжди бути у всеозброєнні.

Talking about being sick – English health vocabulary

https://youtu.be/-EGuJIHRIt0

Це коротке відео стане чудовою базою для тих, хто не має жодного уявлення про те, як говорити про своє самопочуття англійською. Головний біль, застуда, температура, кровотеча, розлад шлунку — базовий вокабуляр, який стосується здоров’я, часом може врятувати життя.

Автор розбирає основні слова на зразок headache, faint, earache, dizzy, sneeze, cavity, bruise, congestion, fever, blood, bleed, bloated та наводить приклади їх вживання в реченнях.

Speaking English – Talking about pains and aches

https://youtu.be/kNdzAi789yI

З цього п’ятихвилинного ролика ви дізнаєтеся, як говорити про різновиди болю англійською. Автор доступно і безболісно пояснює, як утворилися слова headache, backache, stomachache, earache та чому дорослим не варто говорити про біль у шлунку, вживаючи слово tummyache.

English Vocabulary for the ladies – Talking about your period

https://youtu.be/7dVLuIz-TFI

Як говорити про головний або зубний біль, вам можуть розповісти і викладачі англійської. Зрештою, тема здоров’я є в кожному посібнику. Та про жіноче здоров’я, а точніше, про менструацію, говорити чомусь не прийнято. Хоча ця фізіологічна особливість щомісяця вибиває зі звичного ритму життя мільйони жінок по всьому світу і супроводжується неприємними симптомами, у тому числі й вибухами негативних емоцій.

Щоб не опинитися в незручній ситуації та уникнути непорозумінь, перегляньте відео, у якому авторка зі здоровим гумором розповідає, як говорити про менструацію англійською.

Travel English: Getting sick and buying medicine

https://youtu.be/tcVNEK0U78U

Отже, ви вирушаєте в подорож, заздалегідь купуєте квитки, плануєте маршрут та бронюєте кімнату в готелі. Однак здоров’я може підвести в будь-який момент, деякі речі спланувати і передбачити просто неможливо. Якщо у дорожній аптечці не виявилося потрібних ліків, вам не уникнути походу в аптеку та спілкування з фармацевтом чи лікарем.

Автор відеоуроку детально пояснює, як говорити про медикаменти та самопочуття в англомовних країнах. Після перегляду ролика візит до аптеки точно не нагадуватиме фрагмент фільму жахів із купою незрозумілих слів

Practical English: Understanding Medicine Labels

https://youtu.be/mOYmjOmvVcQ

Уявімо, що ви потрапили до лікаря в англомовній країні і навіть змогли пояснити йому свої проблеми зі здоров’ям. Тепер у вас в руках виписка з рекомендаціями та кілька видів медикаментів. Однак приймати ліки без ознайомлення з інструкцією — доволі небезпечно, оскільки реакція організму не завжди є передбачуваною.

Авторка відеоуроку розповідає, які слова найчастіше зустрічаються в медичних рецептах і інструкціях до препаратів, а також наводить приклади їх застосування в реченнях.

Також нагадаємо, що зараз триває реєстрація на онлайн-курс бізнес англійської, онлайн-курс підготовки до IELTS, та інтенсивний онлайн-курс загальної англійської, рівня B1.