7 науково-фантастичних серіалів, які варто дивитися англійською

сериалы на английском

Якщо ви вже маєте досвід перегляду фільмів англійською мовою і любите наукову фантастику, ймовірно, саме час переходити на новий рівень. Науково-фантастичні серіали, або ж Sci-Fi (Science fiction)  показують глядачеві альтернативну реальність, уявні винаходи та життя поза межами нашої планети. Дивлячись фільми і серіали цього жанру англійською, можна не лише покращити свій рівень володіння мовою, а й влаштувати корисне тренування для інтелекту.

Якщо ви думаєте, що наукову фантастику дивляться лише люди із технічним складом розуму, то глибоко помиляєтеся. Серіали з нашої добірки мають тисячі шанувальників і шанувальниць різного віку та з абсолютно різними зацікавленнями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 кращих радіостанцій для вивчення англійської

По-перше, ці серіали є оптимістичними — жодних трагічних фіналів. По-друге, якщо після довгого робочого дня вам потрібно відволіктися та втекти від реальності, вирушайте у подорож в паралельну реальність — у світ Sci-Fi, і бажано англійською. Теми, які цікавлять режисерів науково-фантастичних серіалів, є різноманітними та актуальними в усі часи — кожен знайде щось для себе. Гумор та іронія не залишать байдужими жодного глядача. До того ж,  Sci-Fi ідеально підходять для перегляду в родинному колі. Варто лише почати з першої серії — і ви стежитимете за історіями і персонажами аж до кінця останнього сезону.

  • “Dr. Who” (2005-present) — Доктор Хто

Талановитий Доктор подорожує в часі та просторі в дивній та чудовій машині часу під назвою TARDIS. Частенько він опиняється в ситуаціях, у яких рятує землян із різноманітних неприємностей. Доктор — хороша людина, однак у нього багато ворогів, у тому числі інопланетян. Якщо ви цінуєте іронію та сарказм і хочете навчитися жартувати англійською — цей серіал обов’язково стане в пригоді.

  • “Lost” (2004-2010) — Загублені

Пасажирський літак потрапив у авіакатастрофу — він впав над Тихим океаном. 48 людей вижило після страшної аварії — вони опинилися на острові, відрізані від усього світу, та змушені шукати способів вижити у незнайомих умовах. Оскільки герої — представники різних соціальних сфер та навіть різних країн, вони розмовляють з різними акцентами, тому це цінний досвід для вивчення англійської, її жаргону і сленгу.

  • “Futurama” (1999 – present) — Футурама

Головний герой цього науково-фантастичного мультсеріалу — 25-річний Філіп Фрай, що працює у доставці піци. Здавалося б, у його повільному і одноманітному житті нічого не відбувається. Одного дня Філіп потрапляє в аварію, його тіло заморожують, а через 1000 років, у майбутньому — розморожують.

За пригодами Філіпа у корпорації інопланетян цікаво стежити як дорослим, так і підліткам. Цей серіал корисний для вивчення англійської, оскільки дії персонажів прописані чітко, тож можна швидко здогадатися про значення нових і складних слів.

  • “Quantum Leap” (1989-1993) — Квантовий стрибок

Доктор Сем Беккет очолює групу вчених, що проводять дослідження, пов’язані з можливістю подорожей людей у часі, посеред пустелі. Під час експерименту Сем опиняється  в тілі іншої людини, що страждає на часткову втрату пам’яті. Далі перед ним непросте завдання — повернутися додому.

Англійська мова у діалогах персонажів — доволі проста, тому цей серіал можна дивитися мовою оригіналу навіть початківцям і поповнювати словниковий запас для повсякденного вжитку. А особливо тим, хто цікавиться американським акцентом.

  • “The X-Files” (1993-2002) — Цілком таємно

Фокс Малдер і Дана Скаллі є агентами ФБР, вони є партнерами, однак мають абсолютно різні переконання. Малдер вірить в паранормальне життя і прибульців, а Скаллі це заперечує. Разом вони займаються розслідуваннями таємничих справ, іноді навіть пов’язаних із дивними випадками в урядових колах США. Цей серіал стане справжньою знахідкою для людей, що хочуть покращити технічну і наукову англійську.

  • “Star Trek – the Next Generation” (1987 – 1994) — Зоряний Шлях — наступне покоління

Дія серіалу відбувається у 24 столітті. Глядачам пропонують стежити за пригодами екіпажу космічного корабля, який досліджує форми життя на віддалених планетах. Персонажі розмовляють між собою повільно і чітко, тому його легко дивитися англійською. До того ж, завдяки серіалу можна дізнатися багато нової науково-технічної лексики.

  • “Third Rock From the Sun” (1996 – 2001) — Третя планета від Сонця

Землю захопили інопланетяни. Вони хочуть якомога більше дізнатися про людей, їхній побут та звичаї. Однак для цього їм потрібно маскуватися під людей. Лідер інопланетян тепер схожий на звичайного університетського професора. Йому та його родині все здається незвичним та особливим — навіть найбуденніші речі. Англійська мова у цьому серіалі — доволі проста, а персонажі — іронічні та кумедні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вивчати англійську за допомогою діснеївських мультиків і фільмів