6 захопливих фільмів, які кожен повинен переглянути англійською

фильмы, которые нужно смотреть на английском

Якщо ви втомилися від підручників з англійської, тисяч однотипних граматичних вправ та не надто цікавих діалогів, але не хочете робити паузу у вивченні мови, саме час змінити формат навчання. Здається, ви давно не переглядали улюблені фільми, що вже стали класикою Голлівуду. От тільки тепер їх варто подивитися англійською.

Перегляд фільмів мовою оригіналу є однією з ефективних навчальних технік. По-перше, вони створені для англомовних глядачів, а отже вам доведеться мобілізувати усі наявні знання. Це неабияк тренує мозок і мовну інтуїцію — ви зрозумієте, як говорять носії та зможете уникнути зайвого акценту. По-друге, ваш словник поповниться розмовними виразами, корисними ідіомами та словами, які стануть у пригоді у повсякденному спілкуванні.  Ясна річ, ви дізнаєтеся багато нового про сленг, а також про культуру англомовного світу загалом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 відеоігор, які прокачають ваше знання англійської

Отже, час вмощуватися біля екрану з попкорном і вмикати кіно з нашої добірки. З субтитрами або без них, можливо, ви дізнаєтеся багато нового про улюблених героїв чи навіть знайдете “ляпи” в дубляжі.

  • The Social Network (2010) — Соціальна мережа

Фільм розповідає історію успіху молодого Марка Цукерберга. Талановитий студент Гарварда одного разу вирішив зробити революцію у спілкуванні між людьми та заснував соціальну мережу Facebook. Він став знаменитим мільйонером, однак за цей успіх довелося заплатити свою ціну.

Подивитися цю стрічку англійською варто не лише через актуальну тему й захопливий сюжет. Діалоги у фільмі є дотепними, за тим, що і як говорять персонажі, цікаво стежити. До того ж, якщо ви працюєте в IT-сфері або просто користуєтеся Facebook й іншими соцмережами, то дізнаєтеся багато нової лексики зі сфери комп’ютерних технологій та нових медіа.

  • The Hangover — Похмілля у Вегасі

Четверо друзів їдуть до Лас-Вегаса, щоб відсвяткувати парубоцьку вечірку і підготувати до одруження одного з них. Подорож перетворюється на суцільну пригоду, хлопці потрапляють у неприємності, і навіть саме весілля опиняється під загрозою. І найгірше, що вони не можуть згадати, що з ним відбувалося попереднього дня.

Ця комедія є справді дуже смішною, тут безліч вдалих жартів, тож якщо вам бракує гумористичного англомовного досвіду, перегляньте її без дубляжу. До того ж, з фільму ви дізнаєтеся багато нової сленгової лексики та розмовних конструкцій. Приміром, stag party — парубоцька вечірка, all-nighter — той, що гуляє всю ніч і не лягає спати.

  • Toy Story — Історія іграшок

Ця зворушлива анімаційна стрічка розповідає історію хлопчика Енді, а точніше, його іграшок. Коли Енді виходить з кімнати, іграшки починають жити своїм життям. Серед них є головний — ковбой, якого Енді любить найбільше. Та одного разу хлопчик отримує в подарунок нового персонажа, який не зовсім вписується в іграшковий колектив.

Оскільки цей мультфільм насамперед орієнтований на юних глядачів, його можна дивитися англійською навіть початківцям. А завдяки майстерно виписаному сценарію та гумористичним елементам “Історія іграшок” щиро зацікавить і дорослих також.

  • (500) Days of Summer — (500) днів літа

Цей фільм аж ніяк не можна назвати банальною історією кохання. Він розповідає історію на перший погляд ідеальних стосунків молодого архітектора Тома і дівчини Саммер. Том закохався з першого погляду, вони провели разом багато часу, однак Саммер не мала тих самих почуттів і одразу говорила, що не вірить у кохання в принципі. Фільм варто переглянути англійською, оскільки звідси можна дізнатися багато нової лексики та розмовних конструкцій, які згодяться у повсякденному спілкуванні. Цю історію розказано з точки зору однієї людини, тож за розвитком подій легко стежити, навіть якщо ви розумієте не всі слова.

  • The Break-Up — Розлучення по-американськи

Ця романтична комедія розповідає історію Гері та Брук, які одразу після початку стосунків купують спільну квартиру та починають жити разом. Згодом вони з’ясували, що мають надто різні інтереси, аби продовжувати зустрічатися, і вирішують жити разом як друзі. Та це виявилося складніше. Після безлічі пригод, кумедних, а часом і трагічних ситуацій Гері та Брук мають зрозуміти, наскільки вони важливі одне для одного.

Чим цікава ця стрічка для тих хто вивчає англійську? Насамперед, це джерело розмовної англійської, сленгових і жаргонних виразів, які корисно знати, розуміти і використовувати. Також під час перегляду фільму можна повчитися сперечатися чи жартувати англійською, а також спілкуватися в побуті з партнером чи сусідом.

  • Forrest Gump — Форест Гамп

Здається, цей фільм бачили всі. А якщо не бачили, час дивитися його англійською. Історія Форреста Гампа у виконанні Тома Хенкса, розказана на автобусній зупинці, навряд залишить когось байдужим. До того ж, головний герой через певні особливості говорить дуже повільно, тож стежити за розвитком подій зможуть навіть початківці у вивченні англійської. Також ви дізнаєтеся про важливі етапи історії США, приміром, війна у В’єтнамі чи рух хіпі.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 4 відео, що допоможуть краще зрозуміти культуру британців.