Як вивчати англійську за допомогою діснеївських мультиків і фільмів

Как изучать английский с помощью мультиков и фильмов

Не має значення скільки свічок було на вашому останньому торті до дня народження і коли такий торт зі свічками був востаннє — все одно ви ніколи не будете занадто дорослими для Діснея.

Пам’ятаєте, як радісно було увімкнути телевізор і натрапити на мультфільм про оленятка Бембі або на історію про Аладдіна і принцесу Жасмін? А як ви вивчали ТБ-програму на наступний тиждень, заледве навчившись читати, і шукали там улюблені мультфільми? А скільки разів уже в дорослому віці влаштовували собі кіновечори з присмаком ностальгії? Ймовірно, саме час звернутися до діснеївської анімації ще раз, а особливо якщо відчуваєте необхідність прокачати свою англійську.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 захопливих фільмів, які кожен повинен переглянути англійською

Чим ці мультики та фільми корисні в плані вивчення мови? Насамперед, звідти можна дізнатися багато нових слів і вивчити їх  — особливо з пісень, адже там і слова, і фрази повторюються по кілька разів. А якщо підспівувати, можна додатково потренувати вимову та відчути ритм мови.

Про значення нової лексики ви легко здогадаєтеся з контексту, а засвоєні слова стануть в пригоді у повсякденному спілкуванні. Ці мультфільми також багаті на ідіоми — деякі з них після перегляду асоціюватимуться у вас виключно з Діснеєм, і, ясна річ, ви їх вже не забудете.

І насамкінець, перегляд діснеївських мультиків і фільмів англійською може стати доброю сімейною традицією — представник кожного покоління у вашій родині знайде для себе щось цікаве та повчальне.

Варто почати з мультиплікаційної класики — особливо корисними для вивчення англійської будуть такі стрічки.

  • Snow White and the Seven Dwarfs — Білосніжка та семеро гномів

Сюжет цієї казки знайомий нам з дитинства. Молода принцеса Білосніжка ледь не померла від руки своєї мачухи — заздрісна королева не могла витримати, що хтось красивіший за неї. Дівчині вдалося втекти, у лісі вона натрапила на будиночок, де мешкали семеро гномів. Білосніжка потоваришувала з гномами, а згодом їй вдалося завоювати серце прекрасного принца.

Мультик корисно переглядати англійською, оскільки з нього ви дізнаєтеся багато нових корисних слів, що стосуються хатнього господарства. А ще, радимо уважно слухати пісні — їх у мультфільмі більше, ніж звичних діалогів, і вони чудово запам’ятовуються.

  • 101 Dalmatians — 101 далматинець

Зворушливий і пригодницький мультфільм про те, як маленькі цуценята-далматинці втікали від жорстокої Лютелли де Віль, яка планувала зробити собі одяг із їхнього хутра. У процесі втечі цуценята знаходять нових друзів, які допомагають їм у скрутних ситуаціях.

Цю діснеївську стрічку варто дивитися англійською разом із дітьми — вони не лише вболіватимуть за долю симпатичних далматинців, а й дізнаються багато назв тварин та птахів.

  • Peter Pan — Пітер Пен

Пітер Пен мешкає на казковому острові разом із русалками, феями та піратами — він є хлопчиком, що відмовився дорослішати.  Одного разу він навідався в гості до трьох дітей, Венді, Джона та Майкла, і запросив їх до себе в гості, навчивши літати.

За карколомними пригодами, що чекали дітей на острові, цікаво спостерігати не лише юним глядачам. Мультик змусить задуматися про сенс життя навіть дорослих. Ви дізнаєтеся багато ідіом та корисних розмовних конструкцій, адже персонажі мультика розмовляють досить розмірено. Для тих, хто знає англійську на середньому рівні і вище, незайвим також буде прочитати в оригіналі книгу Джеймса Баррі, яка і лягла в основу діснеївської стрічки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вчити англійську, якщо ви працюєте: 5 крутих онлайн-курсів

Пізніші роботи студії Волта Діснея не менш цікаві у плані перегляду їх англійською. Варто звернути увагу на анімаційні і не тільки стрічки “У пошуках Немо”, “Крижане серце”, “Заплутана історія” та славнозвісних “Піратів Карибського моря”. Навіть якщо ви вже дивилися їх у дубляжі, отримаєте нову порцію задоволення, наспівуючи англійські версії пісень та пригадуючи діалоги улюблених персонажів.