Як вчити англійську, якщо ви працюєте: 5 крутих онлайн-курсів

как взрослым учить английский

Робота, а надто повна зайнятість, можуть забирати левову частку часу. Хатні справи також краще не ігнорувати, а от  кожну вільну хвилинку хочеться відпочивати з родиною, зустрічатися з друзями. Здається, в такому напруженому ритмі життя на навчання та саморозвиток часу просто не залишається. Однак це ілюзія.

Якщо ви хочете вчити англійську і маєте потужну мотивацію, час завжди можна знайти. І справа не лише у самовдосконаленні. Сьогодні знання англійської мови на високому рівні надзвичайно цінують працедавці, а в деяких компаніях це може стати однією з вимог до посади. До того ж, під час відпустки за кордоном знання англійської зайвим не буде. А ще ви зможете дізнаватися останні новини з вашої галузі, оскільки вони насамперед з’являються саме англійською.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 англійських слів, які не варто говорити на роботі

Все ще кажете, що не маєте часу на освіту? Дарма. Інтернет відкриває безліч можливостей для покращення англійської без відвідування мовних курсів та навіть без індивідуальних занять з репетитором. Зверніть увагу на нашу добірку таких онлайн-ресурсів і нехай ніщо не спиняє вас на шляху до Advanced English.

  • EnglishLive General and Specialized English Courses

На цьому ресурсі ви зможете підібрати тематичні уроки з англійської мови, які цікаві саме вам і стосуються конкретної галузі. Це чудовий спосіб покращити англійську в тій сфері ,у якій працюєте.

Загалом на цьому сайті є уроки з семи професійних галузей — банківської, юридичної, медичної, готельної, наукової, туристичної та автомобільної. Та варто почати з загального курсу англійської мови. Він має 16 рівнів складності, приміром, з першого ви дізнаєтеся, як говорити і писати про свою родину.  Окремий розділ присвячено англійській для подорожей.

  • FluentU Authentic English Videos

FluentU — надзвичайно корисний онлайн-ресурс з велетенською колекцією англомовних навчальних відео, який легко персоналізувати відповідно до ваших потреб та зацікавлень. Тут ви знайдете автентичні англійські відеоролики, як-от короткі фільми, музичні відеоролики, мотиваційні промови та багато іншого.

Переглядаючи їх та виконуючи спеціально розроблені завдання, можна значно покращити свій рівень володіння мовою. Кожне відео має інтерактивні підписи, ви завжди зможете зупинити його та дізнатися про значення на особливості вживання того чи іншого слова.

Цей ресурс є доступним з будь-якого пристрою, тож ви можете переглядати відео під час обідньої перерви або дорогою в офіс. Можливо, ви знайдете тут і матеріали, які стосуються вашої професії.

  • Learn English with Steve Ford Videos

Стіві Форд — дуже відомий в мережі вчитель англійської, який надає безкоштовні уроки на платформі Youtube. Цей сайт є особливо корисним для дорослих, що бажають вивчити мову, оскільки значну увагу тут приділено саме діловій англійській. Стів радить, як спілкуватися під час професійних співбесід,  використовує “офісний” словник, а також розбирає різноманітні робочі комунікативні ситуації.

Як бонус, він створив спеціальні відео, присвячені англійській вимові для людей, які говорять китайською, арабською, в’єтнамською тощо.

  • English for the Workplace Online Course

Як випливає з назви, цей курс призначений для людей, які хочуть використовувати англійську у своїй професійній діяльності. Курс використовує відео- та аудіозаписи людей, які спілкуються в робочій атмосфері на відповідні теми. Слухачі курсу також беруть участь у вікторинах та дискусіях, щоб перевірити свій прогрес.

Вам знадобиться лише дві години на тиждень, щоб закінчити цей курс, тож відмазки щодо браку часу на навчання не спрацюють. Однак курс вимагає певних базових знань англійської, тому вам потрібно буде пройти невеликий тест, аби стати слухачем.

Курс фокусується на таких темах, як інтерв’ю, співбесіди,  робота з колегами, початок роботи в новій компанії та інші відповідні навички.

  • Boston English Centre Videos

Цей курс YouTube може стати гарним стартом для початківців. Він фокусується на аудіюванні та сприйнятті розмовної мови. Тут можна знайти відеоролики різних типів, присвячені найрізноманітнішим темам.

Ви можете створювати свій власний навчальний план і навчатися кожного разу, коли маєте вільну від роботи хвилинку. Це хороший спосіб дізнатися, як розмовляють носії мови, та врешті відшліфувати власну вимову і позбутися непотрібного акценту.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 6 захопливих фільмів, які кожен повинен переглянути англійською.