Найкращі новорічні комедії англійською, які ви повинні подивитися цими вихідними

лучшие новогодние комедии на английском

Передноворічна метушня інколи може зіпсувати святковий настрій. Щоб з вами цього не трапилося, пропонуємо поставити всі справи на паузу, зварити смачне какао та ввімкнути найкращі новорічні фільми мовою оригіналу.

Дуже погані матусі 2

Три подруги готуються до свят, але не планують нічого особливого. Діти, робота та будні викликають тільки одне бажання — відпочити. Але тут неочікувано вони отримують незвичайний подарунок під ялинку — все їхні матусі приїжджають до них додому на свята. І тут починається все цікаве …

Дуже смішна комедія про те, яким може бути Різдво, якщо святкувати його з мамами.

Реальне кохання

Любов навколо нас. Любов у всьому. І все, насправді, про кохання. Це головна думка прекрасної романтичної трагікомедії. В основі дев’ять історій, які розвиваються паралельно. Герої перетинаються випадковим і невипадковим чином, взаємодіють між собою і, головне, люблять.

Про те, що таке справжня любов, і яким різним може бути Різдво, дивіться у фільмі.

Несплячі в Сіетлі

На Різдво на одне американське радіо подзвонив маленький хлопчик, який заявив, що шукає для свого тата нову дружину. Сотні жінок зі Сполучених Штатів закидають листами чоловіка. Але жодна з них не подобається малюкові.

Крім Енні, яка живе на іншому кінці континенту, заручена і закохалася в героя Тома Генкса з першого звуку його голосу.

Чотири різдва

Бред і Кейт разом уже три роки. У них багато спільних інтересів, вони завжди весело проводять час. На Різдво вони вирішують обдурити своїх рідних і втекти від сімейного світякування на Фіджі, щоб тихо і мирно потішитися на сонечку, але через погану погоду їх рейс скасовують, вони потрапляють в новини і всі їхні родичі просять їх приїхати на свята.

Оскільки парочка з розлучених сімей, їм доводиться пережити чотири Різдва за один раз.

Відпустка по обміну

Якщо від чогось йдеш, все одно до чогось прийдеш. І якщо потрапити в нове місце, там знайдуться люди, які додадуть нових фарб вашому життю.

Прекрасна різдвяна історія про те, як двоє дівчат міняються місцями на свята, щоб забути про те, що з ними сталося в минулому році. Проте вони не можуть втекти від долі та кохання.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 5 британських серіалів для довгих зимових вечорів.