English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

4.03
2018

Британія та Ірландія приймають за OET

Eye icon Spinner

Ще нещодавно медичним працівникам різних галузей, котрі хотіли б працювати на території Сполученого Королівства або Ірландії, необхідно було пройти складну процедуру підтвердження власної мовної компетенції. Адже для таких людей критично важливо вміти спілкуватися із пацієнтами та повністю розуміти їх. З початку лютого ця задача для іноземних лікарів та медсестр стала простішою, оскільки обидві країни почали на офіційному рівні приймати сертифікати OET.

OET або Occupational English Test – відносно нова назва у лінійці Кембриджських тестів. Але його специфічність дозволила йому швидко завоювати довіру, зокрема, у влад Австралії, Нової Зеландії, Дубаю та Сінгапуру. А відтепер йому на офіційному рівні довіряють Великобританія та Ірландія.

Це тестування знайшло своє визнання саме завдяки його специфіці: воно перевіряє знання англійської на тому рівні та у тому контексті, у якому медичним працівникам потрібно буде працювати. Так, наприклад, при перевірці навичок розмовної мови, використовуються змодельовані ситуації спілкування із пацієнтами. При цьому ситуації беруться в залежності від специфіки роботи того, хто складає іспит. Це дозволяє переконатися, що людина справді готова без проблем впоратися із своєю працею у англомовному середовищі.

OET ще не такий розповсюджений, як його побратими, проте його вже щомісячно складають у 100 різних місцях 40 країн світу.

Rate this post