English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

28.08
2016

Cambridge English приймають ще в 300 закладах

Eye icon Spinner

Іспити Cambridge English продовжують завойовувати все нових і нових прихильників по всьому світу. Усього за перші два місяці літа до списку тих, хто офіційно довіряє їх результатам, додалося ще 300 навчальних закладів та організацій. А це означає, що вам, за бажання навчатися за кордоном або знайти роботу, буде легше довести, що рівень ваших знань достатній для цих цілей.

Наприклад, досить скласти один з іспитів Cambridge English за умови вступу до Техаського Весліанського університету або університету Арканзасу у Форт-Сміт в США. Крім американських вишів, іспити надійними нещодавно визнала Франкфуртська школа Фінансів та Менеджменту в Німеччині, інститут Чісхольм з Австралії, а також університети Хюе у В’єтнамі та Ціндао, що у Китаї.

Не лише навчальними закладами поповнився «перелік довіри» Cambridge English. До нього примкнули багато роботодавців, у тому числі – Sony, L’Oreal і Henkel у Мексиці. Ви можете легко скласти тестування й отримати роботу в Volkswagen, Johnson & Johnson або Bayer в Іспанії, а якщо забажаєте – у Lalique у Франції. Приймають результати Cambridge English тепер Skoda і American Express в Індії. Вони – лише одні з багатьох, а щоб перевірити організацію або виш, що вас цікавить, зверніться до повного переліку.

Rate this post