Пройти тест онлайн

Готові результати з основних предметів ЗНО 2016

28.05.2016

УЦОКО завершив перевірку робіт учасників ЗНО з трьох основних дисциплін, і всі, хто в цьому році зареєструвався на іспит, вже можуть ознайомитися з особистими результатами на власних сторінках.

Крім того, Центр оголосив порогові бали, що визначають, чи склав іспит учасник, чи провалив сесію. Для успішного складання найголовнішого тестування, з української мови та літератури, необхідно було набрати 23 бали, з цим завданням успішно впоралося 91% учасників. Набагато менше тих, хто складав, змогли подолати поріг заліку з математики, встановлений на рівні 9 балів (85%). Трохи більше (87%) змогли набрати необхідні 25 балів для заліку з історії України.

Усі, хто успішно подолав тестування з української мови та літератури, зможуть складати інші предмети сесії – вже 30 травня на їх сторінках з’являться перепустки для завантаження та печатки. Для тих же, хто не подолав завдання з набору необхідної кількості балів, ЗНО-2016 закінчується. При цьому під час вступної кампанії у нинішньому році виші будуть приймати виключно сертифікати ЗНО 2016 року.

Якщо вашій дитині лише належить складати ЗНО у наступному році, радимо готуватися заздалегідь та записувати її на курси англійської для підлітків. Для тих школярів, кому ще далеко до випуску, покращити знання допоможуть курси англійської для дітей.