English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

18.03
2018

Нові курси CLIL та Communication Skills для підлітків

Eye icon Spinner

Звичайні курси англійської для підлітків допомагають ефективно розвиватися одразу з декількох мовних аспектів. Проте крім цього традиційного формату існують ще й інші, котрі, наприклад, допомагають удосконалювати певний аспект мови або ж дозволяють вивчати англійську у незвичний спосіб.

Перший Кембриджський освітній центр запрошує усіх охочих тінейджерів спробувати курс Communication Skills, націлений на розвиток розмовних навичок. Саме їх зазвичай найскладніше опрацьовувати, адже не у всіх є можливість практикуватися у спілкуванні англійською, та і мало хто спеціально відводить на це свій час.

На заняттях Communication Skills студенти можуть розвивати саме цю навичку, яка більше інших потерпає від нестачі уваги та часу. І що приємно, починати працювати над нею можна з будь-якого рівня володіння англійською: наші курси передбачують групи від початкового рівня (Elementary).

Ще один курс, котрий може зацікавити молодих людей – це CLIL. Це – незвичний підхід до вивчення мови, оскільки на заняттях уся увага зосереджена не на вивченні аспектів англійської, а на інших предметах шкільної програми. Але оскільки викладаються вони англійською, учасники в той же час і тренують своє сприйняття англійської.

Такий підхід добре зарекомендував себе: завдяки йому учні краще засвоюють шкільну програму, у той же час вони і отримують додаткову мотивацію до вивчення англійської, оскільки саме на цих курсах вони застосовують цю мову на практиці. Майже непомітно для себе студенти засвоюють академічну англійську лексику.

Ми пропонуємо CLIL-курс з географії, біології, фізики та хімії. На кожну із дисциплін відводиться 6 занять, і на кожен фінальний урок наші студенти готують та захищають підсумкові проекти з прослуханого предмету.

Дізнатися подробиці та записатися на CLIL або Communication Skills можна у разділі розмовної англійської для підлітків.

 

Rate this post