English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

3.03
2017

Як ефективно вичитувати англійські тексти

Eye icon Spinner

Мало хто може похвалитися тим, що ніколи не робить помилок, особливо – у текстах, написаних англійською. Кожен, хто хотів би підтримувати імідж грамотної людини, прагне перечитати написане перед відправленням або здачею. Але навіть вичитувати можна кількома способами, як же зробити це найефективніше?

Головний секрет у тому, щоб по-новому подивитися на те, що ви вже написали, а для цього можна використовувати декілька технік. Найпопулярніша з них – на певний час забути про написане, переключитися на іншу задачу й знайти собі іншу справу, а після повернутися і вичитати текст “на свіжу голову”.

Дуже добре, якщо ви можете зробити паузу до наступного дня. Але якщо у вас немає подібного запасу часу, можна спробувати інші методи. Наприклад, якщо ви не писали від руки, а набирали текст на екрані, написане можна роздрукувати: усе буде сприйматися дещо інакше.

А якщо ви писали на папері, можна за допомогою підручних засобів закривати частину тексту, залишаючи лише речення або рядок. Або ж можна спробувати читати написане від кінця. Це не допоможе виловити змістовні невідповідності, але дозволить сприймати кожне слово окремо, концентруючись на його правописі, а також знаходити часті повторювання.

Ще один спосіб подивитися на те, що ви написали, під іншим кутом зору – почати зачитувати текст вголос. Якщо намагатися правильно вимовляти кожен звук, можна не пропустити й огрішності написання.

Ще один ефективний метод пошуку помилок у тексті – складати перелік огріхів, характерних саме для вас, і звертати увагу на типові ситуації для їх виникнення. Якщо ви не знаєте, в яких ситуаціях частіше за все робите помилки, запрошуємо відвідати заняття англійського граматичного клубу: саме там можна значно покращити власний правопис.

Rate this post