English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

19.05
2016

Як почати мислити англійською

Eye icon Spinner

Дуже часто можна почути, що рішення проблем з висловленням власних думок іноземною мовою потрібно привчитися думати нею. Але зробити це не так вже й просто: не всі люди можуть контролювати, якою мовою вони мислять. Що ж робити, щоб англійська стала однією з мов ваших думок? Пропонуємо кілька порад.

  1. Потрібний гарний словниковий запас та рівень знань. За цим можна піти на курси англійської для дорослих. Крім того, не завадить і постійна практика, особливо – у розмовних клубах. У такому випадку ви одразу ж тренуєтеся і висловлювати власні думки вголос.
  2. Ще один вірний спосіб напрацювати якомога більший словниковий запас – регулярне читання. Бажано, щоб воно вас захоплювало. Це можуть бути художня література, статті та блоги в інтернеті, газети, англомовні журнали. При цьому намагайтеся не так часто заглядати до словника, щоб зрозуміти значення невідомого вам слова – цілком можливо, його можна зрозуміти вже з контексту. Це – дуже корисна звичка, яка дозволить залишатися у потоці. Якщо ж ваш словниковий запас ще не зовсім великий для вищезгаданого, почніть з казок – зазвичай їх мова досить проста.
  3. Інші розваги також допоможуть залучити англійську до вашого життя – музика з текстами англійською, фільми, серіали та мультфільми в оригіналі, переписка з друзями і навіть настільні ігри, особливо якщо в них потрібно грати словами.
  4. Розширюйте власний запас не лише окремими словами, але й виразами. Обирайте те, що вам може знадобитися у повсякденному житті – загальні ввічливі вирази, поговірки, а також звороти, які застосовуються, коли потрібно заповнити паузу при пошуку потрібних слів (замість «еканя» та мичання).
  5. Спробуйте вести щоденник. Чудова практика – опис того, що трапилося з вами за день. Не зайвим буде також планувати розклад дня, встановлювати задачі та складати списки продуктів. Особливо добре – якщо все це робиться не у електронному вигляді, а пишеться від руки (у такому випадку написане краще відкладається у пам’яті).

Трохи практики – і ви помітите, що під час усіх цих занять вже автоматично переходите на англійську в думках.

Rate this post