English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

31.01
2018

Як спілкуватися краще та правильніше

Eye icon Spinner

Якщо ви замислювалися над тим, як покращити своє спілкування англійською, то запрошуємо вас у цю суботу, 3 лютого, до нашого англійського розмовного клубу, де вам розкажуть про десять способів досягти цієї мети. Ну, а нашим маленьким учасникам у цю суботу ми пропонуємо вивчити та обговорити предмети гардеробу – усе, що стосується одягу.

Для тих, хто ретельно працює над своєю вимовою, у суботу 3 лютого Pronunciation Club допоможе розібратися із вимовою закінчень –ed у словах. Крім того, окрему увагу буде приділено наголосам, дифтонгам та вимові звуків у різних комбінаціях букв (як у словах wool, wall та їм подібних).

Темою англійських граматичних клубів буде майбутнє. Рівні B1/B1 навчатимуться грамотно робити передбачення з be going to та will, а також із may та might. Ті ж, хто досяг рівнів B2/ C1, також зможуть потренуватися у передбаченнях, припущеннях та розмовах про власні плани.

Нагадуємо, що для наших студентів участь у клубах безкоштовна, проте кількість місць обмежена, отже, слід реєструватися заздалегідь.

Rate this post