Які обрати предмети для ЗНО-2019

Какие выбирать предметы для ЗНО-2019
28.01.2019

Поки підходить до завершення реєстрація на пробне ЗНО у 2019 році, майбутні випускники шкіл готуються до реєстрації на основне ЗНО-2019, яке почнеться 5 лютого 2019 року. Реєстрація триватиме до 25 березня 2019 року, і за цей час учасникам потрібно буде не лише завантажити всі необхідні документи, а також і визначитися із предметами, з яких вони складатимуть ЗНО.

У 2019 році учасникам належить складати три іспити у форматі ЗНО. Перший – обов’язковий – англійська мова та література. У якості другого можна обрати або математику, або історію України (а з 2021 року математика стане другим обов’язковим предметом). А ось третій кожен може обирати сам. Але цей вибір багато в чому залежить від того, на яку спеціальність мітить абітурієнт. Тому пропонуємо ознайомитися з переліком конкурсних предметів із кожної зі спеціальностей, щоби визначитися.

Найпопулярнішою дисципліною на вибір уже вкотре стає англійська мова, і якщо ви також плануєте складати її, записуйтеся на наші курси англійської з підготовкою до ЗНО – і будьте впевнені у результатах.