English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

17.04
2016

МОН очолила Лілія Гриневич

Eye icon Spinner

Після Сергія Квіта крісло міністра освіти та науки України обійняла Лілія Гриневич: цей вибір мало кого здивував у МОН, адже за плечами нового міністра – довгий шлях від простої робітниці освітньої сфери до керівника різноманітних освітніх організацій. У свій час вона встигла побувати першою головою УЦОЯО.

На прес-конференції МОН з приводу нового призначення міністр зазначила, що планує продовжити намічений шлях реформ, який має допомогти українській освітній сфері прийти до європейських норм, відповідати високим стандартам країн Євросоюзу.

Одним з необхідних для цього кроків є прийняття нового і вже допрацьованого спеціальним комітетом ВР і МОН закону «Про освіту», який передбачає реформацію усієї сфери, у тому числі й перехід на 12-річне шкільне навчання.

Поки що невідомо, наскільки ефективно зміни у шкільній освіті зможуть допомогти дітям здобувати знання, ви можете гарантовано допомогти їм зі знаннями іноземних, відправивши на курси англійської для дітей. Для підлітків передбачені окремі курси з підготовкою до ДПА та ЗНО. Ну а якщо ви самі не дуже задоволені власним рівнем володіння мовою, то і ніколи не пізно записатися на курси англійської для дорослих.

Rate this post