Запрошуємо на останній Free Course літа

Запрошуємо на останній Free Course літа
30.07.2018

Вам здається, що літо минає не так продуктивно, як того хотілося б? У вас усе ще є шанс провести його з великою користю – якщо скористаєтеся можливістю відвідувати останній Free Course цього літнього сезону.

Free Course – це інтенсивні заняття англійською за вигідну ціну. Ви сплачуєте невеличку суму, якщо не пропускаєете занять, і платите більше – якщо у вас буде більш ніж два пропущених уроки. Наш курс призначений для дорослих з англійською на рівні Pre-Intermediate і триває два тижні: з 13 до 24 серпня 2018 року. Заняття будуть проходити щоденно з 09:00 до 11:30.

Найприємніше – це вартість курсу, яка становить 250 грн. Проте кожний учасник має внести ще й депозит вартістю 500 гривень, який повертається йому наприкінці курсу, але тільки якщо в людини було не більш ніж один пропуск. Після двох пропусків депозит не повертається, а після третього учасника можуть виключити з групи. Це стимулює регулярно відвідувати заняття.

Щоби потрапити на цей курс, необхідно:

  1. Завантажити та заповнити B1 Pre-Intermediate Entry test.
  2. Із заповненими завданнями прийти до нас у офіс із понеділка до суботи (з 10:00 до 19:00) на адресу вул. Ярославів Вал 13/2-Б, 1 поверх, офіс 39.
  3. Якщо ви підтверджуєте свій рівень, можете тут же оформити договір (знадобиться паспорт), сплатити за курс і внести депозит.
  4. Лише після виконання цих кроків місце закріплюється за учасником. Бронювання місць телефонним дзвінком неможливе.

Приходьте, початок курсу вже зовсім скоро.