Пробний тест ЗНО з англійської онлайн

3.04.2018

Усі, кому належить у 2018 році складати тести ЗНО, могли зареєструватися на пробні іспити, а пробний тест ЗНО з англійської проводився 31 березня 2018 року. Тепер цей іспит можуть проходити онлайн усі охочі.

Це тестування повністю повторює те, що було запропоноване учасникам пробного ЗНО з англійської у нинішньому році, при цьому сам тест доступний безкоштовно на сторінці ЗНО онлайн. Усі завдання максимально відповідають тим, які належить складати учасникам справжнього ЗНО, а форма відповідей також співпадає з реальним бланком відповідей, котрий буде запропонований під час проведення справжнього іспиту.

Кожен, хто пройде онлайн-тестування, отримає можливість дізнатися правильні відповіді та свій результат у тестових балах. Максимально за цей іспит можна набрати 72 бали.

Окрім варіанту 2018 року, на тому ж ресурсі можна знайти і тестування попередніх років, починаючи із 2009-го. Але слід враховувати, що у нинішньому іспит значно змінився: став дворівневим та отримав додаткову секцію, тому багато хто з майбутніх абітурієнтів приділив особливу увагу підготовці до ЗНО з англійської у 2018 році.