Пройти тест онлайн
Дивитись усі контакти

Київ, 01054, Україна, вул. Ярославів Вал, 13/2-б, офіс 39

Станція метро — Золоті Ворота

Українська освіта не до вподоби іноземцям

10.05.2017

Україна має необхідну базу, щоб привертати увагу та надавати вищу освіту іноземцям, проте усе частіше іноземні партнери жаліються, що якість освіти у цій країні не відповідає очікуванням. Докладніше про це розповіла міністр освіти та науки України Лілія Гріневич під час свого виступу на конференції «Актуальні питання навчання іноземців в Україні у 2017–2018 навчальному році», передає osvita.ua.

Надання освітніх послуг громадянам інших країн є перспективним для України, тому МОН намагається виправити існуючу ситуацію. Зокрема, вважається, що до низької якості програм української освіти для іноземців призвела відміна ліцензування цих програм. Саме тому зараз МОН працює у тому числі і над новими вимогами для подібних послуг. Це дозволить регулювати якість пропонованої освіти.

Досить розповсюджено також і те, що іноземці, які приїхали до України здобувати освіту, не володіють мовою викладання на достатньому рівні, а отже і не отримують повноцінних знань. Задля вирішення цієї проблеми вже зараз УЦОКО та університети розроблюють іспит, який потрібно буде скласти усім іноземцям, що прагнуть отримати вищу освіту в Україні.

Це тестування буде обов’язковим для всіх іноземців, хто вступив до українських вузів після 1 листопада 2018 року, і скласти його потрібно буде протягом першого курсу навчання, інакше студент не буде переведений на другий курс. Іспит буде доступний для трьох найбільш розповсюджених мов викладання для іноземців – української, англійської та російської.

Втім, поки українська освіта ще лише реформується, у вас завжди є можливість самим стати іноземним студентом і здобути вищу освіту за кордоном. Проте для цього також потрібно довести, що ви володієте мовою викладання у потрібному обсязі. Курси підготовки до іспитів Cambridge English допоможуть досягти необхідного рівня, а також успішно скласти відповідні тестування та здобути однойменний сертифікат, який визнає безліч вузів по всьому світові.