English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

 • Ім'я та прізвище
 • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

Оксана Білецька

Оксана Білецька


Teacher: General & Business English
Cambridge English: YLE

Освіта

 • Kyiv National Linguistic University (BA in English Philology)

Сертифікати і нагороди

 • CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults)

Статті, які написала Оксана Білецька

Відгуки

 1. Ольга says: 21.08.2019

  Дуже задоволена, що потрапила на інтенсивний курс з англійської мови саме до Оксани, тому що три години пролітали швидко, а найгловніше – продуктивно! Приємно було знаходитись на її уроках та вивчати англійську у теплій та дружній атмосфері.
  Чудовий викладач 🙂
  P.S. Якщо вивчати англійську, то тільки з нею !

 2. Юрій says: 19.08.2019

  Пройшов із Оксаною два курси, дуже задоволений, викладач розжовує матеріал кожному учню. Доступно доносить граматинчі правила після їх пояснення не потрібно шукати додаткові матеріали та розбиратись,особливо почав це цінувати, як поставили на кілька днів іншого викладача на заміну. Заняття з Оксаною проходять легко та цікаво.

 3. Степан says: 24.07.2019

  Дуже радий, що потрапив у групу саме до Оксани.
  Не уявляв до цього вивчення англійської як настільки захоплюючий і цікавий процес. Отримав масу задоволення впродовж курсу і з нетерпінням чекаю нового.

 4. Tetiana says: 8.07.2019

  Дуже вдячна Ксенії за уже другий курс, який я відвідувала у цій школі. Кожний урок був досить цікавий, у Оксани є особливий підхід до кожної людини, що допомагало створювати дуже приємну атмосферу у класі. Все, що ми розбирали було дуже доступно пояснено, а на засвоєння Ксенія завжди давала додаткові матеріали. Рекомендую як хорошого викладача!

 5. Владислав says: 18.06.2019

  Потрясающий преподаватель! На её занятиях всегда интересно, весело и что очень важно – продуктивно. Она прекрасно доносит материал, объясняет всегда доходчиво и все это в такой легкой форме. Всегда подсказывает, советует. Оксана очень открытая, искренне желает что бы каждый ученик реально усвоил материал

 6. Алексей says: 6.06.2019

  В изучении английского важно, как собственное желание, так и умение преподавателя научить. Мне очень повезло что этот курс вела Оксана. Она умеет объяснить даже сложные темы легко. На ее занятия всегда хотелось приходить потому что они не только полезные, но и очень интересные.

 7. Ольга says: 3.06.2019

  Оксана мій третій вчитель у цій школі і маю сказати вона найкраща! Заняття в її групі приносять лише позитивні емоції та задоволення! Окрім того, Оксана надзвичайно доступно та зрозуміло викладає матеріал і до кожного з легкістю знаходить підхід)) Я в захваті від неї! Сподіваюся ще потрапити до групи, в якій Оксана буде викладачем!

 8. Таня says: 19.02.2019

  Це справді викладач з яким хочеться вчитись і розвиватись. Усі заняття досить продуктивні та цікаві, для кращого засвоєння матеріалу Ксенія завжди надсилає додаткові матеріали. Вдячна за наш цікавий курс і завжди приємну атмосферу в групі. Із впевненістю рекомендую!

 9. Віталій says: 15.02.2019

  Як і більшість людей, я не дуже полюбляю навчання. Все почалося з першого класу школи і закінчилось на п’ятому курсі університету. Але після курсу англійської с Оксаною, я зрозумів в чому була проблема. В школі я не полюбляв хімію, але якби моїм викладачем був такий як Ксенія, то до цього б часу я вже б отримав Нобелівську премію з хімії.
  Тепле відношення, зрозумілий весь матеріал. Завджи посмішка і увага до кожного. Жодного разу не ставила в куток))) Дуже хотів продовжувати навчання на наступному рівні, але певні обставини не дозволили цього.
  Дуже радий, що в мене був такий викладач. Рекомендую всім, як профі у своєму ділі і як дуже кльову людину)

 10. Евген says: 15.02.2019

  Дуже радий що потрапив на курс до викладача Оксани Білецької. Ніколи не думав що в групі можливо так цікаво і продуктивно займатися. Ксенія не тільки захоплююче і зрозуміло викладає на уроці, але ще задає дуже корисні домашні завдання з використанням додаткових матеріалів. Багато розмовної практики на різні теми до уроку, під час і після. Я дуже задоволений і має намір продовжувати заняття з Ксенією наступному рівні. Highly recommend!

 11. Дарина says: 21.01.2019

  Оксана замечательный преподаватель! Новый материал подавался в доступной форме, уроки проходили в дружественной атмосфере.Оксана старалась найти индивидуальный подход к каждому ученику и была заинтересована в наших результатах. Отличный педагог и хороший человек.
  Огромная благодарность Оксане за полученные знания!

 12. Віталій says: 20.01.2019

  Щиро дякую команді Першого кембриджського освітнього центру!
  Для мене було справжнім задоволенням навчатися у вас.
  І безумовно найвища із моїх похвал викладачу Оксані Білецькій. Її професіоналізм і відношення до справи не залишили байдужим жодного студента нашої групи. Завдяки її стилю викладання та доступному поясненню, кожна тема здавалася досить простою і зрозумілою, матеріал засвоювався на відмінно. А атмосфера яку вона підтримувала у групі сприяла тому, що навіть після складного та напруженого робочого дня, хотілося поспішати на її заняття!

 13. Tiphaine says: 20.01.2019

  Спасибо Вам огромное за ваши уроки, за ваш профессионализм и за ваше хорошее настроение!

 14. Андрей says: 19.01.2019

  Был очень рад попасть в группу Оксаны. Умеет заинтересовать учеников в изучении английского. Все занятия пролетали незаметно, на каждом уроке было интересно. Атмосфера на занятиях очень позитивная и дружеская. Хочется поблагодарить Оксану за ее старания и приобретенные знания!

 15. Марина says: 18.01.2019

  Оксана-чудовий викладач. На кожному занятті відчувався особистий підхід до кожного учня. Ми завжди отримували відповіді на всі запитання, в групі панувала дружня атмосфера і відчувалось бажання Оксани максимально зацікавити нас у вивченні мови. На фінальному тестуванні було навіть сумно, що курс закінчився. Дуже вдячна школі, та особисто Оксані Білецькій за знання і навички, що я отримала протягом курсу!

 16. Отрешко Наталья says: 31.10.2018

  Большое спасибо вашим курсам за работу с учениками. Благодаря таким замечательным педагогам получаются хорошие результаты.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *