English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

 • Ім'я та прізвище
 • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

 1. Головна
 2. Викладачі
 3. Наталія Цимбал
Наталія Цимбал

Наталія Цимбал


Teacher: General & Business English
Cambridge English: PET

Освіта

 • Кременецький педагогічний коледж Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Т.Г. Шевченка (Спеціаліст філології: викладач англійської та німецької мов, зарубіжної літератури, українознавства)
 • Київський міжнародний університет (Магістр філології: викладач англійської мови)

Сертифікати і нагороди

 • TKT (Teaching Knowledge Test, all modules)
 • CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults) Grade A
 • C1 Advanced (CAE)

Статті, які написала Наталія Цимбал

Відгуки

 1. Анна says: 11.02.2019

  Прошла один уровень у Натальи. Все очень понравилось. Она сильный преподаватель. Материал дает очень доступно. Очень рада, что училась у нее.

 2. Татьяна says: 31.01.2019

  Наталья очень хороший преподаватель, умеет найти контакт с каждым студентом, уроки проходят интерестно и на одном дыхании! Наталья понятно объясняет материал, дает много подсказок как различить нюансы, которые могут запутать в той или иной ситуации. После пройденного курса Upper-Intermediate B2.1 грамматика хорошо структурировалась для меня и кроме этого я узнала много нового, в том числе значительно увеличила запас слов. Всем рекомендую Наталью как очень хорошего преподавателя! Отдельно огромное спасибо Наталье за полученные знания!

 3. Ольга says: 24.01.2019

  Мне повезло закончить два уровня у Наталии(и, надеюсь на следующий уровень попаду именно к ней).Методика обучения и учебники-очень хорошие.Наталия очень внимательная ко всем студентам,интересно и доходчиво преподает.Спасибо ей огромное!!!

 4. Ольга says: 24.01.2019

  Прошла два уровня у Наталии и надеюсь попасть на следующий. Она отлично преподает, очень внимательна к каждому студенту. Методика очень сильная и к тому же очень хорошие учебники. Всем очень рекомендую учителя и школу.

 5. Александр says: 24.06.2018

  Очень крутой преподаватель!!! Благодаря ей я вырос в английском языке, благодаря Наташе я могу двигаться дальше и совершенствовать свой навык… Спасибо!))
  Всем рекомендую!!!
  Натали Цимбал Respect 💪

 6. Ольга Калько says: 23.03.2018

  Велика подяка Наталіїї Цимбал за велике вкладання знань, за вміння цікаво та захоплююче піднести інформацію, за вкладання душі в процес навчання. Діти її дуже поважають, люблять та беруть з неї приклад!

  До зустрічі на наступному рівні “В2” і дуже хотілося б знову зустрітися в навчанні з талановитим вчителем Наталією Цимбал!

 7. Ольга Калько says: 5.02.2018

  Велика подяка, викладачу Наталії Цимбал, а також всьому Вашому освітньому центру. Ви найкращі!!!!

 8. Оксана Ромашова says: 7.08.2017

  Хочу висловити свою щиру подяку Наталі Цимбал, яка була викладачем курсу “В1 Teens+ЗНО” у навчальний період вересень’16 – квітень’17 і в її особі Grade Education! Я надзвичайно рада, що моїй доньці пощастило вчити англійську мову на своїх перших мовних курсах саме з Наталею. Просто диву даюся, як майстерно і тонко Наталя зуміла прищепити справжній інтерес до вивчення мови, як зацікавила і знайшла потрібні слова, аби дівчинка-підліток з таким натхненням поринула у світ English:)) Протягом короткого часу Наталя створила з десяти малознайомих підлітків різного віку, різних характерів і всього-всього різного дружну молодіжну групу, у якій було комфортно всім дітям не тільки вчитися, але і просто спілкуватися! Донька з нетерпінням чекає початку навчального року, щоб продовжити вивчення англійської мови разом зі своєю групою, Наталею і Grade на наступному рівні!
  Ще окремо хочу відзначити чітку і ідеально узлагоджену роботу адміністративної частини. Завжди приємно спілкуватися з дівчатами! Дякую і так тримати!

  З найкращими побажаннями, Оксана Ромашова.

 9. Шпилька Ольга says: 24.07.2017

  Хочу поблагодарить преподавателя за работу, Денису очень нравится заниматься у вас на курсах и за все это время Денис ни разу не выразил желания прогулять занятие, что является для меня индикатором того, что ему действительно интересно.
  С сентября Денис хотел бы продолжить обучение у вас, поэтому с нетерпением ждём вашего расписания на осень-зиму.

 10. Александр says: 14.06.2017

  Наталья Вам спасибо отдельно, мне понравилась Ваша стратегия и подачи различного материала. Отлично держите свою позицию, объяснения правил, слов, все всегда на Английском! Дисциплина! Сложно, но очень круто!!!)))))

 11. Peter Krasnorutskiy says: 20.03.2017

  Very good courses and great teacher. I’m impressed and satisfied completely. Great job. Thanks!
  Intermediate

 12. Анонимно says: 19.03.2017

  Курс был очень интересным и полезным. Очень умный и строгий преподаватель. Очень внимательно относится к каждому студенту. Я начинала обучение с нуля, получила очень много материала, благодаря мастерству преподавателя я хорошо написала тест. Обязательно посоветую своим друзьям и знакомым. Спасибо вам огромное.
  Beginner

Залишити відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *