Чому та як ми змінюємо наші курси англійської для дітей

Почему мы поменяли курсы английского для детей

Чому ми змінили тривалість курсів, а також про наш новий напрям, Pre-Teens. Відповідаємо на найпоширеніші запитання щодо наших дитячих курсів.

Цього року найбільше змін відбулося в напряму Англійська для дітей. Ми впроваджуємо нові програми, а також новий підрівень Pre-Teens (молодші підлітки – 10–13 років).

Ми розвиваємо наш дитячий департамент, тож, починаючи з наступного навчального року, змінюємо програми та підручники, щоб:

  1. Використовувати найновіші та найпрогресивніші підручники, які є на даний момент.
  2. Зробити гнучкіше планування, яке дозволить якісніше навчати всіх дітей. Наша програма підлаштовуватиметься під різні темпераменти маленьких студентів. Таким чином, ті, хто вчиться швидко, отримають можливість більше заглиблюватися та краще підготуватися до іспитів, а в тих, хто повільніше засвоює матеріал, буде час у всьому розібратися.
  3. Наше навчання дітей має декілька цілей, а саме: вивчення мови та підвищення рівня володіння нею, підготовка до іспитів, навчання проектній роботі, соціалізація.
  4. Дітям потрібно більше часу, ніж підліткам та молодшим підліткам, щоби вивчати мову. І щоби група засвоїла програму на високому рівні, ми впроваджуємо ще один семестр. У такий спосіб діти засвоять програму на вищому рівні, матимуть менше «хвостів» та недовченого матеріалу.
  5. Давати більше додаткових матеріалів для підготовки до іспитів.

За останній час ми оновили приміщення наших дитячих аудиторій і зробили їх зручнішими для маленьких студентів. Для батьків та супроводжуючих є Grade Cafe, де можна почекати дітей під час навчання.

Також розробили нову систему підрівнів, в якій максимально враховуються вікові особливості дітей різного віку. Усі вікові категорії навчатимуться за різними програмами та підручниками, які відповідають їм за тематикою та інтересами.

Почему и как мы меняем наши курсы английского для детей

У нас з’явився новий рівень, Pre-teens. Для якого віку та знань він призначений, що буде в програмі?

Pre-Teens (молодші підлітки) – це діти приблизно 10–13 років, які вже переросли категорію дітей, у них змінюються механізми навчання, запам’ятовування та мотивації до навчання. Вони все ще люблять гратися, але вже надають перевагу командній грі, змаганням та груповим видам діяльності. Крім ігрової діяльності їхня мотивація зміщується в бік спілкування з однолітками. Їм важлива належність до колективу та конформізм. Також у них змінюється та розвивається мислення. Вони починають мислити абстракніше та логічніше, тому змінюється подача та відпрацювання навчального матеріалу. Їм усе ще потрібно багато рухатись, але концентрація уваги відчутно вища, ніж у дітей.

Як визначити, що дитина потрапляє в Pre-Teens, а не в Teens?

Тіни вже явно вступили в процес статевого дозрівання. У них зовсім пройшло дитинство. Їхня мотивація – це спілкування. Вони надзвичайно креативні, легко засвоюють абстрактні поняття та вчаться майже як дорослі. Основною відмінністю є тематика уроків, рухливі та кінестетичні види діяльності.

Чим відрізняються нові програми?

Діти

Практично нічим. У дітей нові підручники (новіші/круті/прогресивні), але тематика в них різниться мінімально. Їхня перевага в тому, що вони легко пристосовуються до потреб групи та конкретної дитини (наприклад, там є онлайн-практика для тих, кому нудно і/або мало матеріалу на уроках і домашніх завдань). Крім того, там багато мультимедійних ресурсів, які діють на різні канали сприйняття дітей (зоровий, слуховий, кінестетичний) і допомагають краще запам’ятовувати матеріал.

Молодші підлітки (pre-teens)

У pre-teens інша тематика, відповідна їм за віком та інтересами. Також книги для цього підрівня поєднують характеристики матеріалів для дітей (багато мальованих ілюстрацій і аудіо/відео- записів; у книзі є герої, через опис пригод яких вводиться нова лексика та граматика) і тінів (з’являються фотографії поряд з ілюстраціями, з’являються завдання для розвитку самостійності та творчості).

Тіни (підлітки)

Відповідна їхнім інтересам тематика. Обговорення проблемних питань, які потребують осмислення. Значна самостійність і абстрактність.

Почему и как мы меняем наши курсы английского для детей

Чи є відповідності старих і нових рівнів?

pre A1, A1.1. = Starters

A1.2, A2 = Movers

Рівні груп Kids, Pre-Teens, Teens

Як ділять дітей/при-тінів/тінів на групи?

Щонайперше – за віком, а потім – за рівнем.

Чи є підручники, і які?

Спеціально для прі-тінів – Pearson New Challenges 1–4

Для дітей – Macmillan Academy Stars 1–4

Для тінів – Pearson Focus, Oxford Insight

Для екзаменаційної підготовки – Pearson Gold Experience

Чи будуть домашні завдання? Які обсяги домашніх робіт плануються за навантаженням?

Зазвичай – 1–2 сторінки воркбука або роздруківок. Це дуже залежить від віку та динаміки групи.

Усі наші викладачі постійно підвищують кваліфікацію та проходять міжнародну сертифікацію, і в такий спосіб ми навчаємо дітей із використанням найактуальніших методик та знань у світі.

Які є дитячі кваліфікації викладачів?

  • CELT-P (Certificate in English Language Teaching – Primary)
  • CELT-S (Certificate in English Language Teaching – Secondary)
  • TYLEC (Teaching Young Learners Extension Certificate)
  • IHCYLT (International House Certificate Teaching Young Learners and Teenagers)
  • CELTA YL (Certificate in English Language Teaching to Adults – Young Learner Extension)