certifs-icon

Іспити Cambridge English

Наш головний партнер, офіційний тренінговий центр Кембриджських іспитів (Сambridge English), надає нашим студентам можливість групової реєстрації на іспит. Таким чином наш центр має унікальну можливість проводити власні сесії іспитів на території авторизованого партнера University of Cambridge English Examinations.

Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Сambridge English) пропонує найбільший спектр мовних іспитів у світі.

На даний момент у рамках програми Сambridge English у світі працює близько 2700 авторизованих тест-центрів. Робота кожного тест-центру ретельно контролюється відносно дотримання міжнародних стандартів якості.

Лінійка екзаменів Сambridge English об’єднує усі рівні володіння англійською мовою, від Beginner (A1) до Proficiency (C2). Дані рівні представлені іспитами KET, PET, FCE, CAE, СPE, BEC, YLE.

Вартість іспитів у тест-центрі (LLC Grade Education Center, ліцензія UA007, Open Center)

Комп’ютерна версія іспиту (computer-based)

Computer-based

A2 Key (KET) / A2 Key (KET) for schools — 2300 грн
B1 Preliminary (PET) / B1 Preliminary (PET) for schools — 2350 грн
B2 First (FCE) / B2 First (FCE) for schools — 3350 грн
C1 Advanced (CAE) — 3650 грн
C2 Proficiency (CPE) — 3850 грн

B1 Preliminary (BEC P) — 2400 грн
Business Vantage (BEC V) — 3350 грн
Business Higher (BEC H) — 3650 грн

Паперова версія іспиту (paper-based)*

Paper-based

Паперову версію тесту ми проводимо у наших партнерських центрах по всій Україні

Starters (YLE starters) — 1600 грн
Movers (YLE movers) — 1650 грн
Flyers (YLE flyers) — 1750 грн

TKT — 1800 грн

A2 Key (KET) / A2 Key (KET) for schools — 2350 грн
B1 Preliminary (PET) / B1 Preliminary (PET) for schools — 2400 грн
B2 First (FCE) / B2 First (FCE) for schools — 3400 грн
C1 Advanced (CAE) — 3750 грн.
C2 Proficiency (CPE) — 3950 грн

B1 Preliminary (BEC P) — 2500 грн
Business Vantage (BEC V) — 3240 грн
Business Higher (BEC H) — 3750 грн

Key English Test (KET) — А2

KET підтверджує володіння навичками побутової комунікації на базовому рівні. Іспит КЕТ — це хороший перший крок: рівень А2 допоможе вам набути впевненості у своїй англійській та виміряти власний прогрес.

Іспит використовує лексику із повсякденних ситуацій та покриває чотири навички: читання, письмо, аудіювання та розмовна мова. За результатами іспиту KET вимірюється рівень володіння практичними навичками англійської мови, котрі стануть у нагоді у подорожах, роботі та навчанні.

Preliminary English Test (PET) — B1*

PЕТ — це іспит другого рівня серії Сambridge English , котрий відповідає рівню Intermediate або B1 за шкалою CEFR.

*Тест існує також у версії for Schools, тобто, для школярів.

Іспит використовує лексику із повсякденних ситуацій та покриває чотири навички: читання, письмо, аудіювання та розмовну мову. Він вимірює рівень володіння практичними навичками, котрі стануть у нагоді у ситуаціях, що потребують безпосереднього контакту із носіями англійської мови.

First Certificate in English (FCE) — B2**

FCE відповідає рівню Upper-Intermediate або B2 за шкалою CEFR.

**Тест існує також у версії for Schools, тобто, для школярів.

Це означає, що при успішному складанні цього іспиту ваші навички володіння мовою будуть достатніми для практичного застосування у різного роду професійній діяльності, ведення кореспонденції, телефонних розмов та розуміння неакадемічних текстів.

Certificate of Advanced English (CAE) — C1

У системі CEFR цей тест відповідає рівню С1 (рівень професійного володіння мовою). Це означає, що після успішного складання іспиту CAE, ви зможете використовувати свої знання англійської мови як у професійній сфері, громадському житті, так і при отриманні вищої освіти.

Складати САЕ можуть ті, хто володіє англійською на достатньому рівні, щоби використовувати її у повсякденному житті, у тому числі в роботі та навчанні.

Certificate of Proficiency in English (CPE) — C2

CРЕ — найскладніший екзамен системи Сambridge English. Він відповідає найвищому рівню володіння англійською мовою (С2).

Після успішного проходження даного іспиту ви зможете повноцінно функціонувати на самому вищому рівні комунікації у академічному та професійному середовищі.

Business English Certificate (BEC) — B1, B2, C1

BEC — іспит з бізнес англійської. Існує три версії іспиту по рівням: Preliminary (B1, Intermediate), Vantage (B2, Upper-Intermediate), Higher (C1, Advanced).

Склавши цей іспит з бізнес англійської ви отримуєте сертифікат, котрий допоможе вам влаштуватись на роботу за кордоном або продемонструвати рівень навичок володіння англійською діловою лексикою своєму роботодавцеві в Україні.

TKT (Teaching Knowledge Test) — B1-C2

Іспит TKT (Modules 1, 2, 3, Young Learners) дозволяє отримати міжнародний Кембриджський сертифікат, який свідчить про високі професійні знання і навички викладачів англійської мови.

За допомогою даного сертифікату можна запросто влаштуватися працювати викладачем англійської не тільки у школах і приватних компаніях України, а й в освітніх установах світу.

Наш тест-центр Cambridge English знаходиться в зручному офісі в центрі Києва. Центр тестує понад 1000 осіб на рік. Детальніше про роботу тест-центру, розклад екзаменаційних сесій, а також додаткову інформацію щодо іспитів ви можете дізнатися на офіційному сайті тест-центру – www.grade.ua/esol/ або за телефоном 044 364 06 25.

Підписатись на розсилку