Індивідуальні курси англійської мови з репетитором та онлайн курси англійської мови по скайпу

Індивідуальні заняття створені для тих, хто, з огляду на свій минулий досвід, знає, що не зможе зосередитися в групі та отримати 100% знань, що надаються на занятті. Робота з репетитором “один на один” у плані концентрації, звичайно, найбільш ефективна: викладач приділяє максимум своєї уваги студенту, при цьому програма курсу підлаштовується вже під учня, під його потреби і вирішення індивідуальних проблем з граматикою, лексикою або мовними навичками.

Ми пропонуємо індивідуальні заняття з нашими фахівцями в усі дні тижня, навіть у вихідні, в будь-який час (з самого ранку і до вечора) – повністю індивідуальний графік.

Рекомендований графік для курсу в разі, якщо у вас немає особливих вимог до нього, – три рази на тиждень по півтори години. Саме при такій інтенсивності занять можна легко задовольнити як короткострокові запити, так і з успіхом втілити розмірене навчання в реальність.

q

Вартість одного заняття

750 гривень з українським фахівцем і 1050 гривень – з носієм мови за 90 хвилин.

При підписанні договору мінімум на 10 занять і одноразовому внесенні плати ми зробимо вам знижку 10%. Якщо ви хочете пройти тривалий курс для досягнення максимального ефекту та отримання повного обсягу знань з англійської мови, ми готові піти вам назустріч і зробити ще більшу знижку.

Заняття в парі
(2 людини)

950 грн з українським фахівцем і 1250 грн – з носієм мови за 1 заняття тривалістю 90 хвилин.

q
 • Дистанційні онлайн курси
  англійської мови по скайпу

Проходження курсів або підготовка до іспитів індивідуально з викладачем може проводитися онлайн за допомогою програми Skype. Можливість займатися віддалено – ідеальна пропозиція для тих, хто живе в іншому місті або країні, а також для тих, хто через зайнятість не може відвідувати заняття в нашому офісі.

Для того, щоб займатися, потрібен комп’ютер з підключенням до інтернет, веб-камерою і навушниками. Бажано виробити графік занять, щоб забронювати час викладача.

q

Вартість занять через Skype

750 гривень за 90 хвилин з українським фахівцем і 1050 грн з носієм мови, що дешевше, ніж ціна індивідуальних занять у офісі.

При оплаті від 10 занять заздалегідь надається знижка у розмірі 10%.

q

Опція віддалених занять – досить популярний запит серед наших клієнтів, тому викладачі мають великий і у всіх випадках позитивний досвід роботи у такому ключі. Тим, хто хвилюється щодо результату навчання із застосуванням технологій, ми точно можемо сказати, що боятися нема чого: ефективність відчувається вже на першому занятті, а мобільність такої пропозиції з точки зору економії коштів і часу складно переоцінити.

 • Ім'я та прізвище*
 • Контактний телефон*
 • E-mail*
 • Ваш рівень
  підготовки

 • Ваші побажання
  щодо курсу
 • Звідки ви
  про нас дізналися