Пройти тест онлайн

Індивідуальні курси англійської мови

У Першому Кембриджському центрі ви зможете отримати індивідуальні уроки від досвідчених викладачів, які підходять до навчання з урахуванням ваших потреб.

Незалежно від вашого рівня володіння англійською ми гарантуємо персоналізований підхід та програму, що стане корисною саме вам. На наших заняттях ви зможете максимально розвинути свій потенціал та досягти бажаних результатів.

Якщо ви прагнете поліпшити англійську для роботи, подорожей або іншої мети — ми завжди готові стати вашими партнерами на цьому шляху!

Проведення індивідуальних занять наразі призупинено

Однак ми пропонуємо , і наша команда надасть вам оптимальну альтернативу курсу!

У вас є можливість навчатися як індивідуально, так і у групі.

Індивідуальні курси англійської мови дозволяють поринути у вивчення сам на сам з викладачем, проте групові заняття також мають свої переваги.

Вони надають можливість спілкуватися з однодумцями, вдосконалювати комунікативні навички та вчитися на прикладах інших студентів. Також це допомагає підвищити мотивацію до навчання.

Рекомендований графік навчання — 3 рази на тиждень по 1,5 години.

Віддавши перевагу індивідуальним заняттям з англійської мови, ви зробите величезний крок у напрямку досягнення мовної свободи та культурного збагачення. Оберіть той формат, який вам більше до вподоби, і рушайте до нових знань разом з Першим Кембриджським центром!

З нами вивчення англійської мови стає ще зручнішим! Адже у вас є можливість навчатися онлайн.

Неважливо, де ви перебуваєте — в іншому місті, країні або просто не хочете витрачати час на дорогу. Наші онлайн-курси доступні для всіх й допоможуть вам здобути мовні навички легко та цікаво.

Ми пропонуємо варіант віддаленого навчання, адже це відмінний вибір для тих, хто хоче вчитися де завгодно і коли завгодно, незалежно від місця перебування.

Вивчаючи англійську індивідуально, ви можете гнучко адаптувати уроки під ваші потреби та власний темп навчання. Однак саме спілкування в групі дасть змогу краще обмінюватися знаннями один з одним і мотивувати до досягнення успіху у вивченні англійської мови.

Онлайн-заняття англійською простіші, ніж здається на перший погляд! Достатньо будь-якого гаджета з доступом до інтернету, вебкамери та гарнітури.

Також групові уроки дають змогу розширити своє коло спілкування, розвинути власний нетворкінг та отримати щось більше, ніж просто курси англійської мови.

Не забувайте, близько 2 мільярдів людей розмовляють англійською мовою. Станьте одним із них!