Speaking Clubs

Розмовна мова – наступний за читанням і аудіюванням навик, який слід розвивати тим, хто вивчає англійську мову. Англійська – універсальна мова міжнародного спілкування, тому для того, щоб поговорити з представником практично будь-якої нації, щодо загальних або робочих питань, навик розмовної мови й інтерактивної комунікації повинен бути розвинений на достатньому рівні.

Вартість участі — 200 грн* (заняття триває 90 хвилин)

* Для студентів Першого Кембриджського освітнього центру та Grade Education Center – безкоштовно.

 

Субота, 16 грудня

Перший Кембриджський освітній центр: Ярославів вал, 13 / 2-Б

 • 14:00

 • Pronunciation Club B1/C1
  Викладач – Chris Ward
 • 13:00

 • Cooking and Speaking Class for KIDS Starters/Movers
  Викладач – Liashko Natalia
 • 15:00

 • Cooking and Speaking Class for KIDS Flyers/KET fs
  Викладач – Liashko Natalia

Для того, щоб навчитися розмовляти англійською мовою, достатньо всього лише зануритися у відповідне середовище. Словниковий запас рідної мови у кожної людини великий в основному завдяки знаходженню у середовищі, де всі говорять однією мовою. Щоб заговорити англійською, не потрібно спеціально їхати до англомовних країн. Бувають випадки, коли цей метод абсолютно неефективний. Пов’язано це з тим, що часто людина не фокусується на меті «розговоритися», і, зустрічаючи за кордоном своїх співвітчизників, робить вибір на користь комфортного спілкування рідною мовою, тим самим виключаючи момент занурення у мовне середовище, заради якого вона прибула до іншої країни.

Існує кілька ефективних способів зануритися в середовище англомовного спілкування:

– Завести друзів – носіїв мови;
– Піти на регулярні курси вивчення англійської мови;
– Влаштуватися на роботу в іноземну компанію;
– Відвідувати розмовні клуби.

Усі перераховані вище методи мають незаперечні плюси, так само, як і мінуси. Наприклад, з друзями – носіями мови можна набиратися досвіду життєвого спілкування, але не можна претендувати на регулярні «заняття» і засвоєння академічної лексики. Регулярні курси вивчення англійської мови – завжди корисні, але не завжди можливі для людей із щільним робочим графіком або насиченим суспільним життям. Тим більше, на курсах вивчення англійської увагу звертають на усі без винятку навички, а це може не зовсім підходити тим, чия англійська мова вже досконала і бракує лише навичок розмовних.

Робота в іноземній компанії може бути чудовим варіантом, але, по-перше, таку роботу ще потрібно знайти, а по-друге, ніхто не може знати, який навик врешті-решт буде затребуваний найбільше: цілком ймовірно, що велика частина знань англійської мови буде задіяна в ефективній письмовій комунікації в рамках корпорації. Відвідування розмовних клубів у цьому ключі буде, мабуть, найбільш оптимальним.

Переваги розмовного клубу:

— Заняття проходять регулярно (щотижня) у певний час / дні, відомі заздалегідь, але не так часто, як курси англійської (три рази на тиждень). Відвідування Speaking Club дисциплінує, але не втомлює!

— Мінімум підготовки, чим особливо цікаві розмовні клуби. Тему готує фахівець, що проводить клуб, наповнення заняття буде приємним сюрпризом. Ніяких домашніх завдань!

— Нові люди, зустрічі з якими створюють потрібне середовище для спілкування: свободу і непередбачуваність. Нові думки, нові друзі, об’єднані однією метою – практика розмовної англійської мови.

— Доступна вартість відвідування: 200 грн. (Для наших студентів – безкоштовно). Це можна собі дозволити, а результат буде відмінним!

Перший Кембриджський Освітній Центр готовий додати до цих переваг:

— Комфортні умови * – затишний офіс у центрі міста біля метро;

— Заняття у вечірній час, зазвичай – по п’ятницях, що підходить і тим, хто за допомогою Speaking Club хоче спокійно завершити робочий тиждень, і тим, для кого з нашого розмовного заняття вечір п’ятниці тільки починається;

— Досвідчені фахівці (у тому числі – і носії мови), що мають як стандартні кваліфікації (вища освіта, досвід викладання), так і міжнародні (CELTA, TEFL, TESOL), які дозволяють викладати англійську мову по всьому світу. З нашими професіоналами буде не тільки весело – нам ви зможете довіряти!

Чай, кава, печиво, безкоштовний Wi-Fi не виділені окремо у списку переваг.
У нашій компанії це зрозуміло само собою!