English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2

Золоті Ворота

info@cambridge.ua
 • (044) 364 06 25
 • (097) 512 68 58
 • (099) 114 53 13
 • (093) 497 71 63

Speaking Clubs

Розмовна мова – наступний за читанням і аудіюванням навик, який слід розвивати тим, хто вивчає англійську мову. Англійська – універсальна мова міжнародного спілкування, тому для того, щоб поговорити з представником практично будь-якої нації, щодо загальних або робочих питань, навик розмовної мови й інтерактивної комунікації повинен бути розвинений на достатньому рівні.

Вартість участі — 200 грн* (заняття триває 90 хвилин)

* Для студентів Першого Кембриджського освітнього центру та Grade Education Center – безкоштовно.

 

Субота, 26 травня

Перший Кембриджський освітній центр: Ярославів вал, 13 / 2-Б

Бажаєте першими отримувати анонси нових Speaking clubs?

Щопонеділка ми будемо надсилати новий розклад!


Вы успешно подписались!

Для того, щоб навчитися розмовляти англійською мовою, достатньо всього лише зануритися у відповідне середовище. Словниковий запас рідної мови у кожної людини великий в основному завдяки знаходженню у середовищі, де всі говорять однією мовою. Щоб заговорити англійською, не потрібно спеціально їхати до англомовних країн. Бувають випадки, коли цей метод абсолютно неефективний. Пов’язано це з тим, що часто людина не фокусується на меті «розговоритися», і, зустрічаючи за кордоном своїх співвітчизників, робить вибір на користь комфортного спілкування рідною мовою, тим самим виключаючи момент занурення у мовне середовище, заради якого вона прибула до іншої країни.

Існує кілька ефективних способів зануритися в середовище англомовного спілкування:

– Завести друзів – носіїв мови; – Піти на регулярні курси вивчення англійської мови; – Влаштуватися на роботу в іноземну компанію; – Відвідувати розмовні клуби.

Усі перераховані вище методи мають незаперечні плюси, так само, як і мінуси. Наприклад, з друзями – носіями мови можна набиратися досвіду життєвого спілкування, але не можна претендувати на регулярні «заняття» і засвоєння академічної лексики. Регулярні курси вивчення англійської мови – завжди корисні, але не завжди можливі для людей із щільним робочим графіком або насиченим суспільним життям. Тим більше, на курсах вивчення англійської увагу звертають на усі без винятку навички, а це може не зовсім підходити тим, чия англійська мова вже досконала і бракує лише навичок розмовних.

Робота в іноземній компанії може бути чудовим варіантом, але, по-перше, таку роботу ще потрібно знайти, а по-друге, ніхто не може знати, який навик врешті-решт буде затребуваний найбільше: цілком ймовірно, що велика частина знань англійської мови буде задіяна в ефективній письмовій комунікації в рамках корпорації. Відвідування розмовних клубів у цьому ключі буде, мабуть, найбільш оптимальним.

Переваги розмовного клубу:

 • Заняття проходять регулярно (щотижня) у певний час / дні, відомі заздалегідь, але не так часто, як курси англійської (три рази на тиждень). Відвідування Speaking Club дисциплінує, але не втомлює!
 • Мінімум підготовки, чим особливо цікаві розмовні клуби. Тему готує фахівець, що проводить клуб, наповнення заняття буде приємним сюрпризом. Ніяких домашніх завдань!
 • Нові люди, зустрічі з якими створюють потрібне середовище для спілкування: свободу і непередбачуваність. Нові думки, нові друзі, об’єднані однією метою – практика розмовної англійської мови.
 • Доступна вартість відвідування: 200 грн. (Для наших студентів – безкоштовно). Це можна собі дозволити, а результат буде відмінним!

Перший Кембриджський Освітній Центр готовий додати до цих переваг:

 • Комфортні умови
 • затишний офіс у центрі міста біля метро;
 • Заняття у вечірній час, зазвичай – по п’ятницях, що підходить і тим, хто за допомогою Speaking Club хоче спокійно завершити робочий тиждень, і тим, для кого з нашого розмовного заняття вечір п’ятниці тільки починається;
 • Досвідчені фахівці (у тому числі – і носії мови), що мають як стандартні кваліфікації (вища освіта, досвід викладання), так і міжнародні (CELTA, TEFL, TESOL), які дозволяють викладати англійську мову по всьому світу. З нашими професіоналами буде не тільки весело – нам ви зможете довіряти!
Чай, кава, печиво, безкоштовний Wi-Fi не виділені окремо у списку переваг. У нашій компанії це зрозуміло само собою!