English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б

Золоті Ворота

info@cambridge.ua
  • (044) 580 33 00
  • (095) 580 33 00
  • (063) 580 33 00
  • (097) 512 68 58

Про компанію

Інша сторона
Звернувшись до нас, ви отримуєте професійний підхід і тепле ставлення з боку наших співробітників. Вам сподобається затишна, доброзичлива атмосфера офісу компанії, у якому ми подбали, щоб створити умови для продуктивного навчального процесу.

Ви можете просто завітати до нас у гості, щоб отримати будь-яку консультацію щодо наших програм та супутніх послуг безкоштовно. Ми готові допомогти із питаннями побічно пов’язаної із нами специфіки, оскільки наша школа англійської має велику партнерську мережу: центри тестування, агентства з навчання, працевлаштування за кордоном, агентства перекладів, туристичні агентства.

Вам потрібні найкращі курси англійської мови, і ми повністю готові стати ними для вас.

mission

Наша місія

Перший Кембриджський освітній центр – перша освітня компанія в Україні, котра інтегрує основи міжнародного тестування у процес навчання англійської мови.

Що це означає?

Це значить, що наші курси розроблені всесвітньо визнаними фахівцями в області англійської мови — University of Cambridge English Examinations.

Будь-який курс англійської мови, будь то заняття у групах або індивідуальні заняття з англійської, англійська з нуля, ділова англійська, вивчення англійської для дітей, стандартний, розмірений або швидкий курс англійської мови – виправдає ваші сподівання.

Ліцензії

Перший Кембриджський освітній центр  (ліцензія № UAPC000121)  – офіційний підготовчий центр авторизованого тест-центру Cambridge English в Україні, Grade Education Center.

Наші програми вивчення англійської базуються на використанні глибокого розуміння сучасних вимог до мовної компетенції.

Усі наші викладачі англійської мови мають багаторічний досвід співпраці з Cambridge ESOL та Cambridge University Press, а також сертифікацію усних екзаменаторів Cambridge English. Задля навчання англійської мови ми використовуємо класичні підходи нарівні з прогресивними розробками Cambridge University Press, наші викладачі домагаються видатних результатів і при інтенсивному графіку.

Гарантії

Вашою гарантією отримання знань виступає результат у вигляді успішного складання мовного іспиту Кембриджської лінійки, відповідного освоєному рівню: KET (А2), PET (B1), FCE (B2), CAE (C1), CPE (C2).

Ми домагаємося чіткої відповідності у компетенції володіння мовою, орієнтуючись на CEFR (Common European Framework of References for Languages) — шкалу рівнів знання мови, стверджену Радою Європи у рамках програми «Вивчення мови для європейського громадянства» (“Language Learning for European Citizenship”, 1989).

Сертифікати Cambridge English визнані в Україні та можуть стати особливо корисними під час вступу до іноземних закладів, влаштуванні на роботу, імміграції тощо.

Наприклад, протягом декількох навчальних років, починаючи з 2010/2011 вдале складання сертифікатів PET або FCE зараховується як 12 балів з предмету «Англійська мова» та виставляється у атестат.

Навчання дітей англійської теж має на меті видачу міжнародного сертифіката для підтвердження знань. Ми віримо, що курси англійської для дітей з наступною здачею іспиту – це те, чому  можуть довіряти батьки. Саме тому, навіть наші найменші студенти (6-7 років) складають іспити YLE з метою закріплення отриманих знань і виховання позитивного ставлення до тестів.

Умови навчання

Ми чудово розуміємо, що при виборі курсів англійської, окрім якості та професійності, велика увага приділяється також умовам, у яких відбувається навчання.

Саме тому наші класи – просторі, обладнані кондиціонерами, повністю комп’ютеризовані, а також мають унікальний дизайн інтер’єру!

Підписатись на розсилку