English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

Англійська для дорослих

Набір на літній семестр відкрито!

ПІДБЕРІТЬ ГРУПУ

Запрошуємо на літні курси з англійської мови, які проходитимуть як у нашому центрі у групах до 6 студентів, так и онлайн через платформу Zoom у групах до 10 студентів.

Набір проводиться у нові групи усіх рівнів, від А1 (Beginner) до C1 (Advanced). Щоб визначити свій рівень, пройдіть онлайн тестування, і наші менеджери зв’яжуться з вами!

Запрошуємо на літній семестр на інтенсивні та спеціалізовані курси англійської!

Для всіх рівнів: від А1 (Beginner) до C1 (Advanced). Для того, щоб визначити свій рівень
англійської та зареєструватися на курс, пройдіть онлайн тестування, і наші менеджери зв’яжуться з вами!
У зручному для вас форматі: офлайн або онлайн. Ви можете навчатися віч-на-віч із викладачем у нашому освітньому центрі (група до 6 студентів) або онлайн, у Zoom (до 10 студентів у групі).
Курси загальної англійської для дорослих:

 • експрес курс: систематизація знань з граматики та лексики, щоб швидко покращити рівень перед підготовкою до міжнародніх іспитів з англійської, відрядженням, подорожжю чи співбесідою
 • літній інтенсив: можливість пройти цілий рівень лише за 9 тижнів інтенсивного навчання, заняття проходять тричі на тиждень по 3 години
 • розмовна англійська: курс для рівнів B1 (Pre Intermediate), B1+ (Intermediate) та B2 (Upper Intermediate) націлений на розвиток ваших навичок говоріння та розширення лексичного запасу
Курси англійської для професійного розвитку:

 • бізнес англійська: інтенсивний курс, який включає модулі Meetings, Negotiations and Presentations для рівнів B1 + (Intermediate) і B2 (Upper Intermediate)
 • окремі спеціалізовані курси: англійська для публічних виступів (English for Public Speaking) і англійська для переговорів (English for Negotiations)
 • юридична англійська: кримінальне, трудове, корпоративне право, законодавство про нерухомість, робота з документацією
 • англійська для IT-фахівців: курс для інженерів-програмістів різних сфер цифрових технологій (програмування для комп’ютерів, мобільних пристроїв, мереж, бек-енд веб-сайтів) і спеціалістів з тестування програмних продуктів
 • англійська для медиків: для медичних фахівців з різних сфер медицини. Курс дає можливість вивчити англійську, необхідну для роботи, і надає широкий словниковий запас для підтримки розмови з пацієнтами та колегами
Курси з підготовки до міжнародних іспитів:

 • кембриджські іспити: B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE)
 • підготовка до IELTS
 • підготовка до TOEFL

Чому ми – найкраща школа англійської?

 • ліцензована школа Cambridge Assessment English
 • 11 років на ринку курсів англійської мови
 • більше 4000 студентів на рік
 • 60 сертифікованих викладачів
 • вчимо як онлайн, так і в нашому центрі
 • 25 різноманітних програм для дітей, підлітків та дорослих

Перший Кембриджський освітній центр запрошує на курси англійської мови для дорослих у Києві. Ви вдосконалите всі мовні навички: читання, аудіювання, письмо та говоріння. Підвищенню вашого рівня володіння граматикою ми також приділимо особливу увагу, оскільки чудово розуміємо її важливість при вивченні мови.

Після закінчення курсу загальної англійської ви можете пройти підготовку, скласти відповідний іспит і отримати міжнародний сертифікат Cambridge Assessment English в нашому центрі:

Beginner, Elementary
A2 Key (KET)

Pre-Intermediate, Intermediate
B1 Preliminary (PET)

Upper-
Intermediate
B2 First (FCE)

Advanced
C1 Advanced (CAE)

Proficiency
C2 Proficiency (CPE)

Ви будете навчатись в англомовних та українських фахівців з міжнародними викладацькими сертифікатами CELTA, Delta, TKT, TESOL і TEFL, а також екзаменаторів Cambridge Assessment English. Всі наші викладачі регулярно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь у конференціях і майстер-класах Cambridge University Press, IATEFL, Cambridge Day та інших.

Заняття ми проводимо за найсучаснішими всесвітньо визнаними та авторськими навчальними матеріалами. А при підготовці до тестів використовуємо офіційні екзаменаційні матеріали попередніх років.

Відгуки від наших студентів

Serhiy Lashkov (Google)

I had five courses here and my impressions are the best. Teachers are professional, considerate and attentive to details. Lessons are productive and interesting owning to the fact that mentors alternate different activities. Home assignments are always enough. Classes are rather comfortable (with drinking water and candies). One is able to choose convenient time for classes. People are polite and overall atmosphere is pleasant. It’s a good idea to pay for a course you’ve chosen in advance (2-3 weeks before start of classes) to be sure that there is a vacant place in a group.

Dan Rudenok (Google)

Очень понравились курсы и организация работы в школе, все понятно, менеджеры отвечают на все вопросы, со стороны организации – это отличная школа, в сравнении с остальными такими же (по цене) предложениями по Киеву.

Анита Агамян (Facebook)

Очень хороший подход к ученикам и программе обучения.

Очень доступно преподносят информацию, к если что то не ясно, с радостью объяснят и дадут дополнительные сайты для ознакомления/изучения.

Мой прогресс в изучении английского очень заметен, очень рада что выбрала Кембридж.

Kateryna Tarapon (Facebook)

This is great school with professional teachers! The lessons are full of interesting tasks, useful vocabulary, all materials well introducing and structure. I can see real improving my English level and feel more confident in communication.

Oksana Kryvoruchek (Enguide)

Якщо у Вас виникло питання яку школу англійської обрати,щоб навчатись із задоволенням та отримати якісний результат , то я рекомендую Перший Кембриджський Освітній Центр. Методика викладання спонукає до навчання. Моїм вчителем була Анна Єфімова. Відведені 1,5 години на урок швидко минали завдяки цікавому викладанню учбового матеріалу, яке спонукало мислити критично і одночасно креативно. Через карантин нам довелось перейти на спілкування в Zoom, але це ніяк не вплинуло на перебіг навчання. Відвідувала також додаткові уроки по вихідним дням – сподобалось. Якщо для Вас важлива увага, якість і комфорт – йдіть навчатись в Перший Кембриджський Освітній Центр.

Anastasiia Shymanska (Enguide)

Дуже задоволена рівнем викладання! Починала з відвідувань розмовних класів на вихідних і потім вирішила взяти курс. Я задоволена! Подобається, що на занятті розмовляють тільки англійською – це дозволяє вмикати мозок))))

Заповнюйте заявку та вчіть англійську з нами!

Записатися на  курс

 • Ім'я *
 • Телефон *
 • E-mail *

Навчальний курс

Коментар