Пошепки підспівуємо Біллі Айліш: 12 кращих цитат яскравої зірки

12 ярких цитат из творчества дерзкой и загадочной Билли Айлиш

Уже близько місяця всі активно обговорюють одну річ: не потепління, не вакцинацію та навіть не фільм Гая Річі, а новий білявий колір волосся Біллі Айліш. Чому новина стала вірусною за лічені хвилини? Тому що Біллі пропагує бодіпозитив та навіть деяку скандальну та відверту зухвалість у своєму вигляді. Але все по порядку.

По-перше, зірка Айліш засяяла на музичному небосхилі у свої 17 років із піснею «Ocean Eyes», слова та музику якої написала ще малою (у 14 років). Ще підлітком вона змогла про себе заявити, голосно та по-дорослому. Серед її фанатів є голлівудські зірки, політики та спортсмени, які увімкнули її “Ocean Eyes” та закохалися:

I’ve never fallen from quite this highя ніколи не падала з такої висоти.

You really know how to make me cryти дійсно знаєш, як довести мене до сліз.

I’ve been walkin’ through a world gone blindя пройшла свій шлях навпомацки.

(“Ocean Eyes”)

По-друге, важливо, що вона співає лише про те, що турбує її саму, тим самим стає ближчою до аудиторії. Майже нашіптує про проблеми буденності: сімейні цінності, самотність, втрату друзів і близьких, токсичне оточення, любов і дружбу. Про її тісний зв’язок із родиною, особливо з братом Фіннеасом, знають усі без винятків. І це ще більше робить співачку такою людяною та своєю:

They called me weak, like I’m not just somebody’s daughter – вони обзивають мене слабкою, немов я не чиясь дочка.

As long as I’m here, no one can hurt you – до тих пір, поки я тут, тебе ніхто не образить.

I tried to scream, but my head was underwater – я намагалася закричати, але моя голова була під водою.

(“Everything I wanted”)

По-третє, Біллі Айліш усім своїм зовнішнім виглядом показує, що не потрібно бути нафарбованим та в короткому вбранні, мати довгі ноги та ідеальну шкіру, щоби приваблювати оточуючих. Навпаки, вона виступає за бодіпозитив (позитивне ставлення до свого тіла, його прийняття, незважаючи на всі недоліки та вади). Вона закликає бути собою та не боятися самовираження, тому що вся наша врода – це передусім гармонійний внутрішній стан. Саме він допомагає сяяти зовнішнім світлом та харизмою. І, незважаючи на останні зовнішні зміни в привабливіший напрям, Біллі залишається вірною собі та своїм принципам:

Try not to abuse your power – спробуй не принижувати свою силу.

But havin’ it’s so strange – хоча її наявність – це вже незвично.

But power isnt pain – але мати силу – не боляче.

(“Your power”)

Співачка вже побила всі можливі рекорди, була двічі занесена до книги рекордів Гіннеса, довела, що попмузика може бути іншою – глибокою та філософською, перевернула ставлення до зовнішності та продовжує дивувати своїх фанатів. За її творчістю хочеться спостерігати. Її музику хочеться слухати, навіть якщо ти не фанат такого жанру. Під її тексти іноді хочеться подумати, посумувати та зануритися в спогади. Тому можна сміливо заявити, що зірка Біллі знайшла своє особливе місце серед музичних зірок:

I’ll only hurt you if you let me – я можу тебе зачепити лише за твоєю згодою.

Call me friend but keep me closer – називай мене другом, але підпусти мене ближче.

Quiet when Im cominhome and Im on my own – спокійно, коли вдома та наодинці.

(“When the party is over”)

Що ще послухати: 10 цікавих фактів про феномен Daft Punk

Треба підтягнути англійську?