7 відмінних лекцій TED, які надихають вчити англійську

TED

Що об’єднує усі успішні англомовні виступи? — Впевненість спікера на сцені і його досконале володіння мовою! Як досягти цього? Як не закинути важливу справу, мотивувати себе, бути креативним? Дивіться кращі виступи TED Talks — і дізнайтесь відповіді на всі ці питання. А заодно прокачайте своє сприйняття англійської на слух!

А якщо ви хочете навчитися проводити публічні виступи англійською та без зайвих труднощів висловлювати свою думку перед великою аудиторією, то реєструйтеся на наш курс English for Public Speaking. Програма курсу передбачає покращення усіх мовних навичок і поповнення словникового запасу, а також вивчення особливостей структури презентацій, стратегій роботи з аудиторією, техніки проведення виступів тощо.

4 Reasons to Learn a New Language

Коли ми вчимо нові мови (і йдеться тут не тільки про англійську), ми стаємо більш здоровими й щасливими, вчимося розуміти культури різних країн і розвиваємо навички багатозадачності. Так що, навіть попри шалене зростання технологій і доступність онлайн-перекладачів, зокрема перекладачів усного мовлення, сенс вчити іноземні мови все ще є. До того ж, сьогодні це просто й доступно як ніколи!

Більш докладно про важливі причини вивчення іноземних мов дивіться у виступі колумбійського професора та лінгвіста Джона Макуортера. Джон розмовляє дуже чітко, правильно, і зрозуміти його досить легко. А якщо раптом ви зустрінете незнайомі слова, просто ввімкніть субтитри та перевірте переклад.

How to learn any language easily

Лінгвіст, поліглот, лектор, коуч, райтер і перекладач Меттью Юлден, в арсеналі якого понад 20 різних мов, впевнений, що кожен може легко та швидко вчити нові мови. Він вивчає іноземні мови з самого дитинства та вважає одними з головних складових навчання радість, веселощі та захопленість. Меттью вважає, що з таким підходом в освоєнні нових мов немає абсолютно нічого складного!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 першокласних ресурсів, які прокачають вашу граматику

Why you should define your fears instead of your goals

Дуже часто нам потрібно зробити те, чого ми найбільше боїмося, те, від чого ми найбільше тікаємо. І знаєте що це? Це важкі рішення. Як можна подолати свій страх перед вибором і почати діяти? Тім Феррісс радить чесно поговорити з собою і в деталях описати свої страхи. Так-так, не цілі, а саме страхи.

Це відео допоможе дізнатися, як працює практика опису своїх страхів, як вона допомагає в стресових ситуаціях. Спікер стверджує, що якщо практикувати методику опису страхів, то в підсумку ви зможете чітко розуміти, що ви можете контролювати, а що ні, і залежно від цього приймати зважені мудрі рішення.

Go ahead, make up new words!

У цьому виступі лексикограф Ерін МакКін заохочує створення нових англійських слів, якщо існуючі з якихось причин не працюють. Продовжуємо практикувати те, що робили в дитинстві. Лише грамотно.

Why I keep speaking up, even when people mock my accent

Митець Сафват Салем заїкався, але, будучи незалежним аніматором, він вирішив самостійно озвучувати персонажів своїх стрічок. Як він пережив знущання та чому продовжує озвучувати, коли над цим сміються? Дивіться у відео.

How to gain control of your free time

У тижні 168 годин. Як знайти та правильно розподілити час на те, що нам дійсно потрібно? Експерт з управління часом Лаура Вандеркам пропонує кілька практик, які допоможуть «побудувати життя, яке ми хочемо, в той час, який у нас є».

5 techniques to speak any language

Хочете легко і швидко вільно заговорити англійською? Дивіться виступ поліглота Сіда Ефромовіча – і дізнайтеся про п’ять супертехнік, які вам в цьому допоможуть!

Сід народився в Бразилії, кілька разів об’їхав весь світ і зараз живе в Нью-Йорку. Викладання є одним з його основних захоплень, він навчав іноземних мов і теорії щастя людей на трьох різних континентах. Він хоче надихнути на навчання якомога більше людей і щедро ділиться класними прийомами та мотивацією!

Також нагадаємо, що нещодавно ми писали про 8 крутих міні-серіалів англійською, які можна переглянути на вихідних