9 серіалів англійською для різного рівня підготовки

Лучшие сериалы на английском

Перегляд телесеріалів може бути не лише розвагою, способом гарно провести вечір, зануритися в іншу реальність, відволіктися від свого повсякдення. Спробуйте дивитися улюблені серіали англійською — таким чином можна тренувати одразу кілька лінгвістичних навичок.

По-перше, з серіалів ви дізнаєтеся безліч нових слів та розмовних конструкцій, які ні за що не знайдете в підручниках, і які будуть корисними під час живого спілкування. По-друге, це чудовий спосіб відчути мову, навчитися сприймати її на слух. І нарешті через серіали можна зануритися в культуру країни, мову якої вивчаєте, дізнатися більше про побут, традиції та звички.

Звісно, без наявності базових знань мови дивитися серіали англійською буде складно навіть із субтитрами. Та якщо ви вже вивчаєте англійську, зверніть увагу на нашу добірку якісних англомовних серіалів та оберіть той, який почнете дивитися, залежно від рівня.

Через кілька серій мовний бар’єр зникне, і можливо надалі ви зможете повністю відмовитися від не завжди якісного і коректного дубляжу.

Якщо ваш рівень англійської — середній (Intermediate), варто почати з таких серіалів:

  • Revenge/ Помста

Молода дівчина дізнається, що фактично втратила дитинство через прикру юридичну помилку. Коли вона була зовсім маленькою, її батька відправили у в’язницю за злочин, якого він не вчиняв. В ув’язненні він помер, а дівчина стала сиротою.  

Досягнувши повноліття, вона переїжджає в рідне місто під чужим іменем з метою помститися. Темп мовлення у цьому серіалі доволі зрозумілий, лексика – переважно побутова, частково — юридична. Його навіть можна розібрати на цитати, що стосуються усіх сфер життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 відео, що допоможуть краще розуміти англійський сленг

  • Gossip Girl / Пліткарка

В основі цього легкого драматичного серіалу — радощі й біди у житті нью-йоркської еліти. Герої — десь серйозні, десь іронічні чи навіть трагікомічні, їхні долі інтригують з першої серії, а сюжет затягує.  Вам неодмінно захочеться дізнатися, що чекає їх у майбутньому. Варто починати дивитися серіал із субтитрами і блокнотом — можете зустріти безліч корисних ідіом та розмовних висловів.

  • Friends / Друзі

Навіть якщо ви неодноразово передивлялися “Друзів”  у дубляжі й можете цитувати Фібі, Джої, Роса, Рейчел і Чендлера в усіх життєвих ситуаціях, не зайвим буде переглянути улюблений серіал англійською. Це прекрасний сітком для поповнення вокабуляру корисною побутовою лексикою. Оскільки серіал вже став класикою, в інтернеті є кілька тематичних сайтів, де до кожної серії можна переглянути розгорнуті списки слів з поясненням.

Якщо ваш рівень англійської — Upper-Intermediate і вище, сміливо починайте дивитися такі серіали:

  • Suits / Форс-мажори

Головний герой Майк — надзвичайно здібний студент з унікальною пам’яттю, якого вигнали з коледжу через прикру помилку. Однак йому вдається потрапити на роботу в престижну юридичну компанію, і незабаром він та його бос стають кращими адвокатами міста. В серіалі багато спеціалізованої юридичної лексики, однак він стане в нагоді й тим, хто хоче практикувати ділову англійську.

  • GLOW / Блиск

В центрі сюжету — доля дівчини, що мріє стати відомою актрисою. Однак пробитися в Голлівуд  — справа не з легких, навіть якщо ти дуже талановитий. Після низки непомітних другорядних ролей героїню врешті запрошують на зйомки реаліті-шоу під назвою “Блиск”. У серіалі багато лексики зі світу шоу-бізнесу, а також корисних розмовних висловлювань.

  • Narcos / Нарко

Надзвичайно якісний і цікавий серіал виробництва Netflix, в основі якого — історія життя та успіху всесвітньо відомого наркобарона Пабло Ескобара. На перший погляд, мову буде важко сприймати на слух, та це чудовий стимул до вдумливого перегляду і нотаток.

Якщо ви знаєте англійську на просунутому рівні (Advanced) — дізнаєтеся багато нового із таких англомовних серіалів:

  • The Big Bang Theory / Теорія великого вибуху

Цей ситком багато хто називає своїм улюбленим серіалом усіх часів. І саме його радять усім, хто вивчає англійську на рівні носіїв. Герої — кумедні вчені, що живуть у власній гік-реальності, над їхніми жартами не можливо не сміятися і водночас про них неможливо не думати серйозно. Тут багато американського сленгу, широковживаних ідіом, а також наукових термінів і понять.

  • House Of Cards / Картковий будинок

Серіал присвячено залаштункам великої політичної гри. Розважливий політик Френк Андервуд готовий на все заради досягнення своєї мети — навіть йти по головах тих, хто слабший. Тут багато специфічної юридичної та суспільно-політичної лексики, тому тим, хто хоче всерйоз розширити словниковий запас, серіал обов’язково стане в нагоді.

  • Outlander / Чужоземка

Фантастичний серіал про військову медсестру, яка одного разу опиняється в минулому — у Шотландії 1743 року, де їй загрожує серйозна небезпека. Їй доводиться вийти заміж за молодого воїна, в якого вона поступово починає закохуватися, однак удома, в 1945 році, на неї чекає справжній і не менш коханий чоловік.

Цей серіал буде корисним для просунутих фанатів вивчення англійської, яким вкрай потрібно виробити в себе справжній британський акцент.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про 10 складних англійських слів та чотири способи їх вивчення