Онлайн ресурси для вивчення бізнес англійської

Бизнес английский – онлайн

Плануєте підтягти англійську для роботи? Тоді пропонуємо звернути увагу на кілька корисних онлайн-ресурсів з бізнес англійської. З ними ви зможете освіжити в пам’яті ділову лексику, правила листування, проведення презентацій, а також перевірити свої знання та навички за допомогою практичних тестів.

1. Business English Site

Справжня знахідка для тих, хто любить перевіряти себе тестами! На цьому сайті ви знайдете безліч вправ та інтерактивних тестів на бізнес тематику, де можна перевірити важливі мовні навички: Listening і Reading, а також знання граматики і словниковий запас.

У розділі Vocabulary Training на вас чекають не тільки слова з області загальної ділової англійської, але й спеціалізовані теми: маркетинг, продажі, фінанси, банки, програмування, веб-дизайн, SEO, медицина, нерухомість та інші. В кінці кожного тесту – ваш результат і правильні відповіді.

Перейти до тестів.

Бизнес английский – онлайн

2. English Club: Business English

На сайті для безкоштовного самостійного вивчення англійської English Club для тих, хто вивчає бізнес англійську, є спеціальний розділ з масою корисних речей! Правила та приклади ділових листів, тонкощі складання резюме та мотиваційних листів, необхідні слова для переговорів, презентацій та інші корисні поради за темою. Словник основної лексики для всіх ділових активностей і деяких бізнес спеціалізацій: імпорт-експорт, страхування, реклама, право, продажу та інших. А в кінці кожного розділу — тести для перевірки.

Перейти на сайт.

Вивчайте англійську для роботи разом із нами!

3. Learn English Today

Ще один сайт зі словником на різні ділові теми, корисними фразами для інтерв’ю, презентацій і переговорів, початку обговорень і плавного переходу з однієї теми на іншу. Крім цього, тут ви знайдете теми для спілкування з бізнес-партнерами або колегами, інтерактивні тести для перевірки словникового запасу і навіть лексичні гри, зокрема кросворди!

Грати та вчитися.

4. Business English Pod – Video Vocab TV

Цілий YouTube канал з відео уроками з ділової англійської допоможе розширити словниковий запас і вдосконалити навички Listening. Все відео тут можна умовно розділити на 3 типи: загальна бізнес-лексика, спеціалізована бізнес-лексика та фрази для офісних ситуацій – як представити свою ідею, погодитися або відхилити пропозицію, привітатися, почати переговори або виступ і т.д.

5. Speak Speak: Business English

На сайті Speak Speak представлені 100 іменників і 100 дієслів, без яких не обійтися в діловій англійській, поради та фрази для складання резюме, листів і презентацій, правила використання окремих слів і вокабуляр. Не забудьте звернути увагу й на посилання праворуч з лайфхаками зі швидкого вивчення бізнес англійської та вправами на перевірку словникового запасу.

Перейти на сайт.

До речі, скласти резюме англійською можна і онлайн за допомогою 7 спеціальних сервісів, про які ми розповіли в блозі. А перед співбесідою обов’язково ознайомтеся з 8 найпопулярнішими питаннями і відповідями на них.

Охопити відразу всі теми з сертифікованим викладачем і відчутно підвищити свій рівень можна всього за два місяці на наших курсах бізнес англійської. Тим паче, що нещодавно ми оновили наші курси ділової англійської, і тепер ви можете обирати тему та навички, актуальні саме для вас у вашому випадку, або ж пройти усі чотири курси підряд, оскільки їхні корисні теми не перетинаються. Пропонуємо почитати докладніше про наші оновлені курси бізнес-англійської.