Future Indefinite і 5 зоряних цитат у космічно-красивому фільмі Dune

5 знаковых цитат из фильма Дюна и 10 звездных идиом

Як часто ви дивитеся на зорі та мрієте? Чи загадували ви коли-небудь бажання, коли падала серпнева зірка? Впевнена, що так. Сьогодні підготувала для вас справжній космос у прямому значенні цієї фрази. Але перш ніж поринути в паралельні світи, пропоную вам декілька космічних фраз, що зроблять вашу англійську фантастичною, космічною та навіть трохи зоряною:

 1. To be born under a lucky star народитися в сорочці.

 2. To see the stars – аж іскри з очей посипалися.

 3. Not the brightest star in the sky – не найрозумніший.

 4. We are made of star stuff – знай наших.

 5. Buy yourself a gold star – купи собі медаль!

Смотрим фильм Дюна и учим английский

Справжній художник наукової фантастики Дені Вільнев вирішив переплюнути самого Девіда Лінча та відзняти свою версію славнозвісної «Дюни». Потрібно зауважити, що екранізація Лінча в 1984 з тріском провалилася в прокаті: ні кіноаудиторія, ні кінокритики не сказали «Вау!». Хоча сам Лінч так і не зрозумів чому, адже роман, який ліг в основу фільму, був на той час бестеллером (автор роману Френк Герберт здобув багато нагород, опублікувавши роман). Якби там не було, Девід Лінч і нині виправдовується та каже, що фінальна версія фільму була підготовлена без його участі:

 1. To bite the dustпотерпіти поразку.

 2. To throw in the towelвизнати поразку.

 3. To be a good loser не вішати ніс.

 4. Win some, lose some – щоби перемогти, будь готовий до поразок.

 5. Bum loser людина, яка не вміє достойно програвати.

10 звездных цитат для фильма Дюна

Але в Дені Вільнева є всі шанси на перемогу та підкорення сердець глядачів, адже з прем’єрою його версії «Дюни» всі зрозуміли, що це інші масштаби та підхід до сценарію. У своїй версії фільму Вільнев намагався зберегти оригінальність сюжету.

У дуже далекому майбутньому всі жителі планети змагаються за право володіти магічною субстанцією – меланжевим спайсом, який можна дістати лише на одній планеті, планеті Арракіс. Боротьба міжгалактичного рівня у версії Дені красива та зоряна без перебільшень. 2 години та 35 хвилин глядачі спостерігають за талановитою грою Тімоті Шаламе та Зендаї, Ребекки Фергюсон та Оскара Айзека, на фоні якої звучать космічні треки від Ганса Циммера.

І перш ніж оцінити нову та свіженьку версію «Дюни», пропоную вам насолодитися найцікавішими фразами з фільму, щоби відчути, що космос ближче, ніж ви думаєте:

 • Fear is the mind-killer. I will face my fear. I will permit it to pass over me and through me. – Страх – убивця розуму. Я подивлюся в обличчя своєму страху. Я дозволю йому пройти через та крізь мене.

 • A beginning is a very delicate time. – Початок – це дуже делікатний час.

 • The sleeper must awaken. – Той, хто спить, має прокинутися.

 • Dreams make good stories. But everything important happens when we are awake. – Зі снів виходять гарні історії. Але все важливе стається, коли ми не спимо.

 • You need to face your fears. – Тобі треба подивитися в обличчя своїм страхам.

Що ще подивитись: 9 крутих цитат англійською і ще 101 причина подивитися фільм Cruellа.

Корисні статті, відео, слова та вислови