5 сайтів, які прокачають ваші Listening Skills до нового рівня

восприятие английского на слух

Згодні, що Listening на іспитах з англійської є одним із найскладніших компонентів? Спробуй розбери, що говорять всі ці спікери зі своїми різними акцентами та швидкістю мови! Та й спілкуючись з носіями мови, теж досить складно розібрати абсолютно все слова та часто про значення сказаного доводиться здогадуватися з контексту.

Саме тому ми радимо приділяти сприйняттю англійської мови на слух особливу увагу. Регулярно слухати діалоги, подкасти та радіо, дивитися фільми, серіали та влоги. Та, звісно, намагатися більше спілкуватися на заняттях, розмовних клубах, з англомовними знайомими й на спеціальних сайтах. Адже чим більше ми слухаємо, тим краще починаємо сприймати англійську на слух.

А сьогодні пропонуємо вам перевірити свою навичку Listening за допомогою цих відмінних ресурсів, де ви зможете послухати різні аудіо, подивитися відео та відповісти на запитання тестів після записів.

Cambridge English

Департамент англійської мови Кембриджського університету розробив масу ефективних програм вивчення англійської, проводить найпопулярніші міжнародні мовні іспити та допомагає студентам підготуватися до них. Зокрема й абсолютно безкоштовно онлайн на своєму сайті. Студенти з будь-яким рівнем англійської можуть потренуватися тут в аудіюванні: послухати різні діалоги на побутові теми, ділові дискусії, ток-шоу, інформаційні та розважальні передачі. А також виконати тести після кожного запису, щоб перевірити свій рівень.

British Council

Розділ Listening на сайті British Council підійде студентам з рівнями від A1 до C1. Для прослуховування аудіозаписів виберіть свій рівень володіння англійською та приступайте! Після аудіозаписів на вас чекають тести з запитаннями, а після проходження тестів — правильні відповіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 сайтів для безкоштовного спілкування англійською з носіями мови

восприятие английского на слух

Exam English

Просто незамінний ресурс для всіх, хто готується до міжнародних тестів з англійської! Адже тут зібрані офіційні завдання, які студенти проходили на IELTS, TOEFL, Cambridge English, TOEIC, Pearson та інших іспитах у попередні роки. Слухайте аудіозаписи, виконуйте екзаменаційні завдання та перевіряйте себе за допомогою правильних відповідей. Знайти потрібні вам іспити можна за такими посиланнями:

  • Cambridge English: тут потрібно буде спочатку вибирати рівень іспиту справа, а потім — компонент Listening
  • IELTS Listening
  • TOEFL Listening
  • TOEIC Listening
  • Pearson Tests: тут потрібно послідовно вибрати формат (General або Academic), рівень володіння англійською та компонент Listening

Oxford Online English

Деякі мовні школи пропонують безкоштовні уроки та тести на своїх сайтах. Наприклад, Oxford Online English підготували розділ для тренування та тестування навички аудіювання. Тут ви зможете послухати декілька діалогів на повсякденні та актуальні теми, такі як шопінг, футбол, охорона здоров’я, надання першої допомоги. Після кожного діалогу на вас чекатиме тест.

Seminole State College of Florida

Ще 9 уроків всіх рівнів для прокачування навички Listening підготував на своєму сайті американський коледж Seminole State College у Флориді. У кожному уроці — по декілька аудіозаписів. А після кожного запису — всього одне запитання, на яке вам потрібно відповісти, вибравши із запропонованих варіантів відповідей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Станьте справжнім майстром розмовної англійської з цими 10 сайтами та додатками з діалогами!