Our Halloween special: дивимося фільм та вивчаємо англійську

dark shadows

Надягнути костюм (a fancy dress) привида чи відьми можна не тільки на новорічний карнавал. Символічно це зробити в ніч на 1 листопада, коли майже кожна країна без винятків святкує Halloween (All Hallows Eve – “Вечір усіх святих”). Святкуючи, не забудьте про основні складники свята: гарбуз-ліхтар (Jack-o’-lantern), тематичний костюм,  три головних слова “trick or treat” і, звичайно ж, перегляд фільму жахів (horror movie) із відерцем попкорну чи навіть цукерок.

Сьогодні ви не почуєте типових історій про класичні «страшилки», я підготувала для вас дещо особливе. Якщо поєднати (to combine) фільм про вампірів, багато крові та дуже смішні ситуації, то все це можна назвати одним ім’ям – Тім Бартон. Тімоті Волтер Бартон – ексцентричний американський кінорежисер, мультиплікатор та письменник, усі роботи якого несуть у собі відтінок (to bring out something) чорного гумору, естетики та навіть готичності.  Пропоную вам переглянути його комедійний фільм жахів «Похмурі Тіні» (Dark Shadows), який підійде (to be fine with somebody) для всієї родини чи кола друзів.

Фільм 2012 року, але він триматиме вашу увагу (to be the center of one’s attention), хоча б тому, що головні ролі зіграли Джоні Депп, Єва Грін, Мішель Пфайффер та Гелена Бонем Картер. Барнабас Коллінз (Джоні Депп) – нетиповий (to stand out of the crowd) вампір, він – закоханий вампір, який провів понад 2 століття в повній самотності. Потрапивши в родину своїх сучасних нащадків у 1972 році, Барнабас не вписується в картину часу (not to keep pace with the times), але він хоче повернути благородне ім’я своїй родині. Вампір смішно розмовляє, смішно залицяється до юної гувернантки, яка так схожа на його загиблу кохану, та смішно поводиться. Якщо є хороший герой, то має бути й поганець, який буде заважати, допікати та навіть хотіти смерті. Таким поганцем у фільмі виступає спокуслива (tempting), але дуже розлючена відьма Анжеліка Бошар (Єва Грін). Анжеліка переслідує Барнабаса, і саме вона наклала на нього прокляття та перетворила на вампіра.

Комедійний фільм жахів фокусується на боротьбі вампіра та відьми, але тут є місце коханню, сімейним цінностям, честі та витонченому чорному гумору. «Похмурі тіні» – фільм про похмурого вампіра, який зможе вас розсмішити. Ви не будете тремтіти від страху, ви будете сміятися, і такий фільм жахів вам обов’язково сподобається. Тому швиденько надягайте свій костюм привида, збирайте в сусідів цукерки та плануйте перегляд картини на ніч Хелловіну, щоб було солодко та смішно.

Бажаєте спробувати навчатися онлайн?