Пройти тест онлайн

Клуби з аудіювання

Запрошуємо всіх на англійські клуби з аудіювання!

Невід'ємною частиною спілкування будь-якою мовою є не тільки говоріння, а й прослуховування вашого співрозмовника. Вивчаючи англійську мову на заняттях, ви обов'язково виконуєте завдання з аудіювання, але часто їх буває недостатньо або ж вам просто хочеться слухати ще більше. Під час Listening Clubs ви зможете повністю зануритись в англомовне середовище, слухаючи найновітніші подкасти з платформи Spotify, переглядаючи відео з YouTube та уривки з сучасних фільмів. Ви також зможете попрактикуватись у виконанні завдань на аудіювання та обговорити щойно прослуханий матеріал — поєднати аудіювання та говоріння.

Після відвідування наших Listening Clubs ви зрозумієте, що завдань з аудіювання не потрібно боятись, а також, що з кожним заняттям вам стає все легше розуміти різні акценти та говорити на різноманітні теми — від психології та кінокультури до економіки та захисту навколишнього середовища.

Вартість участі

349 грн за 90 хвилин

*для студентів Першого Кембриджського центру та Grade Education Centre: раз на тиждень ви можете безкоштовно записатися на один клуб. Якщо вас цікавить відвідування інших клубів додатково, ми можемо записати вас у список очікування, і, за наявності вільних місць, підтвердимо вашу участь у додатковому клубі.

Розклад клубів з аудіювання

Попередній запис обов’язковий — кількість місць обмежена!

м. Київ, вул. Ярославів вал, 13/2-Б