English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

29.12
2019

Які мовні іспити складати для британської загальної та студентської візи

Eye icon Spinner
Какие экзамены сдавать для британской общей и студенческой визы

Служба віз та імміграції Об’єднаного Королівства (UKVI) оголосила, що міжнародний іспит IELTS буде й надалі використовуватися для отримання британської візи. Цей сертифікат підходить для тих видів віз, які потребують продемонструвати достатній рівень володіння англійською.

Після проведення тендеру IELTS знову назначений офіційним постачальником мовного тестування для британських віз. Він – єдиний мовний тест, який офіційно визнають усі чотири уряди: Об’єднаного Королівства, Австралії, Канади та Нової Зеландії.

Але якщо ви подаєте документи на студентську візу до Об’єднаного Королівства, можете сміливо складати один із двох іспитів Cambridge Assessment English: C1 Advanced (CAE) чи C2 Proficiency (CPE).

В Об’єднаному Королівстві заклади самостійно встановлюють вимоги до мовних знань зарубіжних студентів, тому абітурієнтам не потрібно складати додаткові мовні іспити на студентську візу. Абсолютно всі британські університети та коледжі приймають результати Кембриджських іспитів.

Доктори, медсестри та акушери для отримання імміграційної візи Об’єднаного Королівства можуть складати OET (Occupational English Test) – це дасть їм можливість працювати в секторі охорони здоров’я.

Що ще може знадобитися для поїздки, роботи та проживання в Об’єднаному Королівстві Великобританії та Північної Ірландії, ви можете дізнатися тут.

Rate this post