Пройти тест онлайн

Лексика і граматика

Хочете покращити свої навички в англійській лексиці та граматиці?

Тоді цей курс саме для вас!

Забудьте про нудне заучування правил. Універсальна навчальна програма допоможе вам якісно поповнити словниковий запас і розібратися з усіма тонкощами граматики англійської мови.

Наші уроки цікаві та розроблені з урахуванням особливостей кожного рівня.

Курс

3 або 4,5 місяці

Групи

до 10 студентів

Формат

онлайн

Курс Лексика і граматика допоможе вам:

Повторити та систематизувати знання свого рівня

Удосконалити та розширити словниковий запас

Легко розібратися в правилах англійської граматики

Покращити навички письма та розмовної мови

Переваги курсу

 • Грамотне володіння мовою

  Опанування граматичних правил та їхнє ефективне застосування дадуть студентам впевненість в усній та письмовій англійській мові.

 • Збільшення словникового запасу

  Програма сприяє поглибленню лексики, а також допомагає опанувати нові вирази, щоб зробити своє спілкування англійською більш різноманітним.

 • Відпрацювання пропущених занять

  Якщо ви пропустили 3 заняття поспіль — у вас буде можливість відпрацювати їх на одному індивідуальному уроці з викладачем.

 • Систематизація знань

  Курс допомагає швидко та ефективно структурувати основні знання рівня, щоб якісно підготуватися до іспиту чи співбесіди.

 • Розвиток навичок комунікації

  Відпрацювання таких важливих аспектів, як лексика і граматика, дасть вам змогу більш впевнено спілкуватися англійською у будь-яких ситуаціях.

 • Тестування та моніторинг прогресу

  А для того, щоб ви на 100% були впевнені в ефективності навчання — у нашій програмі передбачені регулярні тестування та фідбек від викладачів.

Як записатися на курс із лексики та граматики?

1
Заявка

Залиште свої дані, і ми зв'яжемося з вами

2
Тест

Перевірте свій рівень англійської за допомогою безплатного онлайн-тесту

Пройти тест
3
Група

Ми підберемо для вас відповідні навчальні програми та складемо комфортний розклад занять

4
Початок занять

Завдяки доступу до особистого кабінету ви побачите всю інформацію про свій курс і прогрес у навчанні

Студентам яких рівнів підійде цей курс?

Курси з акцентом на вивчення лексики та граматики підходять як для студентів-початківців, так і для тих, хто вже володіє англійською впевнено, наприклад, на рівні В2.

Усі наші навчальні програми базуються на шкалі CEFR, міжнародній системі, розробленій Радою Європи. Саме завдяки цій системі мовні навички в усьому світі класифікуються на шість ступенів: від А1 до С2.

Beginner
У студента є вміння розуміти та вживати найпростіші фрази у спілкуванні про щоденну рутину, побутові справи. Він може легко представитися та відповісти на основні запитання про себе.
Elementary
На цьому рівні студент опанував основи англійської мови й може спілкуватися для задоволення простих, базових потреб.
Людина на рівні A2 може обговорювати знайомі та буденні питання. А також підтримати теми, використовуючи прості вирази: з особистого життя, сім'ї, покупок тощо.
Intermediate
Ви зможете вловити головне в текстах на звичні теми, пов'язані з роботою, навчанням або відпочинком. Також вам буде до снаги скласти невеликий зв'язний текст, що стосується питань, які вас цікавлять, і поділитися своїми переживаннями, мріями, надіями та цілями, а ще стисло викласти й обґрунтувати свої погляди.
Upper Intermediate
Людина розуміє основні ідеї складних текстів на конкретні та абстрактні теми, включно з технічними дискусіями у своїй спеціалізації.
Може легко розмовляти з носіями мови, не викликаючи дискомфорту ні в себе, ні у співрозмовника. Крім цього також писати зрозумілі, докладні тексти на різні теми та висловлювати свою думку щодо важливих питань, розглядаючи плюси й мінуси різних поглядів.
Advanced
Є гнучке та ефективне використання мови в соціальних, академічних та професійних контекстах.
Здатність формувати чіткі, добре структуровані, детальні тексти на непересічні теми з використанням досить складних граматичних конструкцій.
Proficiency
Людина з легкістю розуміє практично все почуте або прочитане. Може висловлювати свої думки спонтанно, дуже швидко і точно, розрізняючи найтонші відтінки сенсу навіть у найскладніших ситуаціях.

Не знаєте, який рівень англійської у вас?

Для того, щоб ваше навчання було максимально результативним — пройдіть тест на нашому сайті, після чого менеджер зможе підібрати найкращий курс для вас!

Пройти тест

Перший Кембриджський центр першим в Україні інтегрував стандарти міжнародного оцінювання у процес навчання англійської мови. А також усі наші програми розроблені згідно з рекомендаціями Cambridge Assessment English.

Уже понад 15 років ми надаємо освітні послуги та успішно готуємо дітей і дорослих до складання всієї лінійки Кембриджських іспитів 🤝

Цей курс ефективний для систематизації знань та відпрацювання прогалин певного рівня. Фокус курсу — повторення, закріплення та відпрацювання граматичних тем вашого рівня англійської ✍️

Саме на цій програмі студенти значно збагачують свій словниковий запас — вивчають багато слів і виразів. А ще курс короткий, але результативний — усього 72 академічні години, що на 1,5 місяця швидше за курс “Вивчення рівня”.

Звісно, практика говоріння на цьому курсі буде, але основний акцент зосереджений саме на опануванні лексики та граматики. Орієнтовно розмовна частина займає 20% кожного заняття.

Для кожного нашого курсу ми ретельно відбираємо актуальні освітні ресурси, включно з підручниками від провідних англомовних видавництв. Якщо відповідний підручник знайти не вдається, ми складаємо власну добірку матеріалів.

Зокрема на курсі “Лексика та граматика” ми використовуємо підручник від видавництва Oxford — English File 📚

Звісно, після успішного завершення курсу та проходження тесту кожен студент отримує сертифікат, що покаже, який рівень мови він опанував 📝

Ви можете обрати той варіант, який більш актуальний для вас: електронний сертифікат або паперовий аналог.

Звісно, всі ми різні, тож інколи не з першого разу вдається знайти ідеального викладача для себе чи одразу порозумітися з одногрупниками.

Саме тому, якщо виникла подібна ситуація, наші менеджери запропонують вам альтернативні варіанти груп, залежно від вільних місць на цей момент, щоб ваше навчання відбувалося у максимально комфортному середовищі без стресу та переживань.

Якщо ваш графік життя змінився, і ви раптом не можете займатися за усталеним розкладом — ми запропонуємо вам варіанти груп, де ще є вільні місця на вашому рівні.

Ви можете оплатити кожен модуль окремо або весь курс одразу, отримавши при цьому знижку в 10%.

Також, згідно з умовами договору, ви маєте право на повернення коштів протягом перших 10 днів після початку курсу, за винятком вартості вже відвіданих занять.

📌А також, у нас існує можливість “заморозки” рахунку, що дасть вам змогу використовувати кошти в майбутньому для оплати інших курсів англійської мови в Cambridge.ua або ж передати право на навчання іншій людині.

Важливо: йдеться про кошти, а не кількість проведених занять. Також варто пам'ятати, що ціни на курси з англійської мови можуть змінюватися, і “замороженої суми” не завжди вистачає для повноцінної оплати навчання.

Що ви додатково отримаєте, навчаючись з нами?

Комфортний формат уроків

У нашому навчальному центрі ви можете обрати між онлайн-заняттями в Zoom або очними уроками в історичному центрі Києва.

English Clubs

Наші студенти отримують додаткову безоплатну можливість практики англійської по суботах і неділях: Speaking, Grammar, Listening, Book, Movie, Game та Business Clubs.

Відпрацювання занять

Якщо ви не змогли відвідати три або більше уроки, ми запропонуємо вам індивідуальне заняття для засвоєння пропущеного матеріалу.

Онлайн-кабінет студента

Кожен отримує індивідуальний доступ в онлайн-кабінет, де можна знайти всі домашні завдання, додаткові матеріали, розклад і фідбек викладача.

Відстеження прогресу навчання

Для того щоб під час навчання фіксувати успіхи студентів, обов'язково передбачено тестування після кожного модуля.

Сертифікат про навчання

Коли курс добіг кінця, а фінальний тест позаду, — студент отримує відповідний сертифікат у друкованому або онлайн-форматі.

Курси англійської граматики та лексики — це результативно!

Наш практичний курс складається з інтерактивних і насичених занять, на яких ви точно зможете досягти поставлених цілей.

Це захопливий курс граматики англійської мови, на якому вам точно не доведеться зубрити слова і правила без розуміння.

Ми навчаємо через контекст і практику, щоб ви справді легко спілкувалися англійською мовою.

Запрошуємо на пробний урок!

Для того, щоб ви переконалися, чи підходить вам методика, формат навчання і викладач — зареєструйтеся на пробний урок. Це абсолютно безплатно, але дуже дієво!

Чому нам довіряють

5000+

студентів пройшли навчання за рік

90

кваліфікованих 
викладачів

15 років

успішно навчаємо англійській мові

25

навчальних програм для різних цілей і рівнів
Підготовчий центр Cambridge English
Регулярний контроль якості навчання
Міжнародні стандарти навчання
Персональний менеджер у кожного студента

Як з нами зв'язатися?