English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

15.06
2018

Чат-боти, які ніколи не критикуватимуть вашу англійську

Eye icon Spinner
приложения для изучения английского

Кому б не хотілося мати персонального робота-помічника? Який би допомагав із щоденною роботою, робочими завданнями чи навіть з навчанням.

А чи можете ви повірити в те, що вже існують роботи, які допомагають із вивченням англійської? Знайомтеся з чат-ботами, які не будуть критикувати вашу англійську.

Mondly

Чат-бот на основі штучного інтелекту пристосовується до різного рівня володіння англійською мовою. Розробники вирішили відійти від стандартного вивчення мови, коли потрібно запамятати безліч незнайомих слів.

Заняття починається з розмови, прослухавши яку ви починаєте вживати базові слова та вирази для побудови речень. А згодом і англійською защебечете.

Andy

Практикуйте англійську із ввічливим роботом Andy. Додаток розроблений таким чином, що ви використовуєте мову у переписці – відповідаєте на запитання, вчите нові слова, граматику.

Якщо перед тим, як спілкуватися з носієм мови чи навіть студентами із вашої школи англійської мови, можете попрактикуватися з Andy English Bot. Тоді вам точно не буде рівних!