Пройти тест онлайн
Адреса
м. Київ, метро Золоті Ворота, вул. Ярославів Вал, 13/2-б, офіс 39
Показати на Google Maps
Напишіть нам

Розпочинаємо зимовий набір зі знижками для ранніх пташок

Открываем зимний набор со скидками для ранних пташек
17.11.2021

Друзі!

Маємо одразу дві чудові новини. По-перше, набір на зимовий семестр розпочато! І ви вже можете обирати цікавий курс, зручний розклад і бронювати місця в групах. По-друге, День подяки не за горами, і ми підготували для вас подаруночки.

Дякуємо, що англійська залишається вашим близьким другом! Ви надихаєте нас створювати оригінальні та цікаві матеріали для вдосконалення мови. Обіцяємо й надалі підтримувати вас на шляху вивчення англійської та даруємо знижки на зимові курси!

Поспішайте забронювати місце в групі за особливими умовами – знижкою 15% на будь-яку оплату (за модуль або повний курс) до 1 грудня!

Як забронювати місце в групі зі знижкою?

  1. Оберіть курс англійської на нашому сайті:
  1. Залиште заявку до обраної групи.
  2. Сплачуйте за один чи кілька модулів, або за повний курс зі знижкою 15% до 1 грудня.
  3. Продовжуйте навчання з нами та пам’ятайте – English is your superpower!

До речі, День подяки – чудовий привід зібратися з друзями та рідними. І ми не про святкове застілля. Чому б не зібратися й не розпочати вивчення англійської разом із найближчими людьми? Запрошуйте друзів навчатися разом із вами, а ми їм також подаруємо святкову знижку – 15%!

Важливо! Ці знижки не сумуються з іншими акційними пропозиціями центру та постійними знижками, та діють до 1 грудня 2021 включно.