English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

23.08
2018

Курс практичної англійської: іноземна мова для буденних ситуацій

Eye icon Spinner
английский для подростков

Перший Кембриджський освітній центр у січні запускає унікальний курс практичної англійської для підлітків — Life Skills (у перекладі з англійської “життєві навички”). Його особливість полягає в тому, що окрім викладання іноземної мови, автор курсу Вікторія Перванюк вчитиме старшокласників практичним і психологічним навичкам, необхідним для дорослого та самостійного життя.

  • Чому курс буде цікавим підліткам:

На заняттях студенти розбиратимуть психологічні, побутові, бізнесові теми, тож ваша дитина зможе не лише вільно спілкуватися англійською, а й навчиться боротися зі стресом, швидко приймати складні рішення, правильно вести бюджет і розподіляти свій час, а також дізнається, як влаштуватися на стажування своєї мрії та позбутися страхів і безпідставних переживань.

У реальному житті, коли ви потрапляєте в англомовне середовище, вам потрібно купити проїзний, пояснити лікарю, чому і де болить, дізнатися всі деталі оренди авто, відкрити рахунок у банку, поділитися з приятелькою рецептом маминого торта. А для такого шкільних знань замало.

У школі діти зазвичай вивчають основи — вміння слухати і розуміти, читати, писати, говорити на загальні теми. Та чи не помічали ви, що в реальному житті ви не надто часто спілкуєтеся англійською мовою про глобальне потепління чи найбільш відомих письменників вашого регіону?

Тож аби ваші діти відчували себе комфортно в чужому місті та могли самостійно впоратися з будь-якими труднощами — ми створили курс Life Skills.

  • Особливості курсу:

Курс Life Skills підійде для студентів з рівнем англійської В2: Upper Intermediate та вище. Кожен студент за весь курс має підготувати та захистити перед викладачем і групою три проекти. Ми не хочемо ставити стандартні оцінки, тому всі студенти протягом року змагатимуться за цікаві номінації. Які саме? Розповімо згодом.

Не зволікайте — записуйтеся на курс просто зараз, адже кількість місць у групі обмежена.

Записатися на  курс

  • Ім'я та прізвище *
  • Телефон *
  • E-mail *
  • Дата народження
  • Місце роботи або навчання

Ваші побажання щодо курсу

Звідки ви про нас дізналися

Стартуємо 26 лютого

Курс

Викладач: TBA

Вартість навчання:

грн за семестр

Rate this post