English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

1.04.2019

Коли та кому реєструватися на ЗНО на магістратуру

Когда и кому регистрироваться на ЗНО на магистратуру

У 2019 році реєстрація на складання ЗНО на магістратуру розпочинається 13 травня та триває до вечора 3 червня. Проведення єдиного вступного іспиту з іноземної мови(англійської, німецької, французької чи іспанської) намічене на 2 липня. Цей іспит створений, спираючись на технології ЗНО, і тому його найчастіше називають «ЗНО на магістратуру». А тим, хто буде вступати на спеціальності «Право» та «Міжнародне право», потрібно складати ще й єдиний іспит із права та юридичних компетенцій, який проводитиметься 4 липня.

Перелік спеціальностей, на які необхідно складати ЗНО на магістратуру, у 2019 році розширився завдяки таким: «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Музеєзнавство та пам’яткознавство». Також додалися всі спеціальності галузей «Публічне управління та адміністрування», «Інформаційні технології», «Управління та адміністрування», «Соціальні та поведінкові науки» та «Богослов’я».

А ось іноземним студентам необхідно буде складати ЗНО з мови навчання вже після 1 курсу. У 2019 році це буде проходити ще в пробному режимі, а із 2020 року діятиме для всіх. У МОН зазначили, що власники сертифікатів міжнародних іспитів на кшталт IELTS, TOEFL або Кембриджських іспитів із рівнем не менше B1, які проходять навчання англійською, від складання ЗНО звільняються.

Блог

Вероніка Громогласова

Контент-менеджер

Facebook з користю: трюки для вивчення англійської