English Preparation Centre

Ліцензія UAPC0121

Ярославів Вал, 13/2-б
  Золоті Ворота
info@cambridge.ua

(044) 580 33 00

(095) 580 33 00

(063) 580 33 00

(098) 580 33 00

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

callback-phone-icon

Зворотній дзвінок

  • Ім'я та прізвище
  • Телефон

Даю згоду на обробку моїх персональних даних з метою визначення рівня англійської мови та надання інших освітніх послуг

confirm

Дякуємо!

Наш менеджер звяжеться з вами.

24.11
2018

Як оцінюватиметься завдання відкритої форми на ЗНО-2019

Eye icon Spinner
Как будет оцениваться задание открытой формы на ЗНО-2019

На виконання всіх завдань тестування ЗНО-2019 з англійської мови відводиться 150 хвилин. За цей час учасник має встигнути заповнити відповіді з усіх секцій, зокрема – і відповісти на завдання відкритої форми. Певне, останнє разом із нововведенням – аудіюванням, лякає майбутніх абітурієнтів найбільше. Розберімося, за якими критеріями буде оцінюватися фінальний текст.

Основних критеріїв, які впливатимуть на підсумкову кількість балів – чотири: змістовне наповнення, структура та зв’язність тексту, використання лексики, а також використання граматики. Якщо за один з цих критеріїв (крім другого) учасник отримує 0 балів, то й уся його робота оцінюється у 0 балів. Це прирівнюється до того, якби він і зовсім не брався до виконання завдань.

В оцінюванні змістовного наповнення враховується, наскільки учасник приділив увагу кожному з трьох аспектів, визначених у завданні. За кожен повністю врахований аспект дається 2 бали, за частково – 1 бал, а за те, що аспект не враховується – 0 балів. У підсумку можна максимально набрати 6 балів за цим критерієм.

У структурі та зв’язності відіграють свої ролі: логіка викладення та наявність з’єднувальних елементів, а також відповідність заданому формату (особистий чи офіційний лист). За кожен із критеріїв максимально можна отримати 2 бали.

Щоби отримати максимальну кількість балів (2) за критерій використання лексики, потрібно продемонструвати достатній словниковий запас. Водночас дозволяється зробити до трьох лексичних помилок, якщо вони не впливають на зміст тексту. Якщо таких помилок буде так багато, що сенс буде губитися, то з цього критерія виставляється оцінка 0 балів.

Максимальна кількість балів за використання граматики – 2. Їх можна заробити, якщо в роботі не  буде взагалі або буде до 8 помилок, які не впливають на розуміння тексту. Знизити бал можуть: неправильне використання числа та особи в дієслівних формах, неправильний порядок слів у реченні, неправильне використання to з інфінітивом і незлічуваних іменників.

Докладніше про умови оцінювання письмової роботи можна дізнатися з документу.

Rate this post

Блог

Яна Грідасова

Teacher: Young Learners, General English,

Чому студентам рівня Elementary навчатися найважче?