Запрошуємо на гру у Dixit
![](https://www.cambridge.ua/wp-content/uploads/2018/07/A99A4417.jpg)
Для тих, хто бажає нових вражень і продовжувати вивчення та тренування англійської, але не дуже хоче напружуватися, у цю суботу (14 липня) пропонуємо трохи змінити діяльність та взяти участь у нашому ігровому клубі.
Ігровий англійський клуб – це можливість спробувати зовсім інакше використовувати свої навички та проводити час не лише із задоволенням, але і з великою користю. Цього разу ми пропонуємо зіграти у Dixit – гру, що побудована на асоціаціях. Допомогти впоратися із грою усім допоможе наша незмінна ведуча книжкового англійського клуба – Вікторія Перванюк.
Гра триватиме з 14:00 до 15:30. Нагадаємо, що місць у клубі небагато, тому бронювати їх краще заздалегідь. Приходьте самі та приводьте друзів!